Skocz do zawartości

[ceny] zaczynają się obniżki ?


XC100S

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

https://www.pepper.pl/promocje/rower-bmc-speedfox-two-aluminium-691974 

Tak jak piszą na Pepper trzeba znaleźć pośrednika np na Allegro bo nie wysyłają do polszy.  

https://www.pepper.pl/promocje/rower-mtb-full-ktm-scarp-elite-2022-692041 

https://www.pepper.pl/promocje/rower-full-mtb-trek-remedy-8-691597 

Edytowane przez XC100S
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe....... obniżki  ? Wczoraj byłem w firmówce Scotta  bo głoszą ,że na rowery 20%  a na ramy 25 %. Myślę .....kupię.  Wchodzę  ,pytam o dany model . Odpowiedź - nie ma.  A co jest  ? Tylko szpej na komunie i parę elektryków.  A można zamówić ? Można.  Obniżka będzie ? Będzie. To zamawiam. W tym momencie  następuje sprawdzanie stanu u dystrybutora.Parę chrząków i głębokich westchnień dalej  łapanie za telefon .  Odpowiedź nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Ponoć ludzie pozamawiali w ZESZŁYM roku i na grudzień 2022 mieli mieć odbiór a teraz jest lipiec i dalej nie mają szpeju. W Specu ponoć to samo. Klepią rowery budżetowe i elektryki a żeby z najwyższej półeczki co wyrwać - zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.07.2023 o 08:52, pecio napisał:

 Odpowiedź - nie ma.  A co jest  ? Tylko szpej na komunie i parę elektryków.  

oni chyba zamagazynowali się pod korek tymi rowerami ,które schodziły im najlepiej w czasie pandemii.I na to są promocje bo jak chcesz konkret sprzęt z średnio-wyższej półki albo całkowite premium to nie ma i nie wiadomo czy i kiedy będzie.Na Polskę trafiają jakieś pojedyncze egzemplarze.Ja na poczatku roku miałem duże parcie na solace gravel eride.U nas pusto.U Niemca nie było   problemu-na magazynie albo czekać miesiąc.Teraz widzę,że jest u nas czasem do kupienia tylko co z tego jak chęć mi przeszła :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rowery mają teraz naprawdę niskie ceny, akurat na "Pepper" podglądam. 

Oczywiście nie w naszych sklepach bo np tu 

próbują wciskać gniota poprzez cenę.  

Pomijajac XC100 za okolo 4 tysie to dokładając ze 5 setek mamy już petardę.  

A przecież poniżej tych czterech tysięcy też są fajne rowery, które wcześniej miały wyższą cenę. 

Żal patrzeć jak ciągle i na wspomnianym SprintRowery i "fabryka rowerów" są prezentowane rowery w tak wysokich cenach. 

Można zrozumieć nie smak do napisu Rockrider ale w Hiszpani, Niemczech czy Włoszech sklepy sprzedają marki znane i w niskich cenach z powodu końca sezonu. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...