Skocz do zawartości

[Rama] Gdzie szukać i kupić


Gość Goral96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Goral96

Witam. Czy ramy crossowe są dobre do sakw ? Lubię sportowe pozycje jak coś, to tam wiecie :D Gdzie można znaleźć ramy tego typu http://www.bikekatalog.pl/2010//rowery/864/Cube.Sl.Cross.Comp/    http://www.bikekatalog.pl/2010//rowery/1700/Corratec.Shape.Pro/   i ile takie ramy ksoztują ? Chcę ramę, która będzie pod vb i dostosowana pod widelec sztywny, oraz koła 28cali. Nie wiem, gdzie mam szukać ram..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Alledrogo nie działa chyba, tak patrzę


Hehe, ale Kolega miał na myśli normalne "allegro", a nie "alledrogo". Tutaj tak wszyscy piszą o normalnym allegro.

A Ty niepotrzebnie dublujesz temat. Założyłeś już jeden podobny, prawda? Dziwisz się że nikt nie chce Ci już w nim odpowiadać? Z całym szacunkiem, ale jak nie chcesz słuchać porad bardziej doświadczonych od siebie, to kup sobie tego Cuba i nie męcz ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goral96

 

 

Z całym szacunkiem, ale jak nie chcesz słuchać porad bardziej doświadczonych od siebie, to kup sobie tego Cuba i nie męcz ludzi
Ten rower chcę mieć na lata, więc zanim podejmę decyzję, chcę mieć pewność, bo jak już wydam pieniądze, to na drugi taki rower szybko nie zbiorę.. Niektórzy ludzie są bardziej doświadczeni ode mnie, to racja, lecz zawsze będziemy podzieleni na takie dwie grupy - zwolennicy tarcz i zwolennicy vb. Dzięki za rady, lecz jak ktoś chce jeszcze coś poradzić, to będę wdzięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dokładnie takiej ramy szukałeś - Cross SL. Czy jeszcze coś nie pasuje?

Widać na zdjęciach, że ma otwory montażowe. Można też wejść na stronę Cube'a, powiększyć zdjęcia rowerów z tą ramą

i dokładnie wszystko obejrzeć. 

Poza tym proponuję zadzwonić do sprzedawcy, chętnie udzieli wszelkich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...