Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

🥰 Historia krótkiego, acz burzliwego romansu na urlopie za granicą 🥰

Ostatnie 2 tygodnie spędziliśmy z rodziną na Sri-Lance. Jedną z atrakcji był dzień, kiedy cała grupa dostała rowery i za ich pomocą zwiedzaliśmy park i okoliczne świątynie. 

Rower, który ja otrzymałem był mi przeznaczony (patrzcie na gipy). Był czarnolakierowym singlem, taki brutalny, nieokiełznany i dziki. Pokochałem go od razu. Jak się poznaliśmy, to już był w stanie agonalnym, bo wszystkie ważne dla życia mechanizmy nie działały (brak hamulców, scentrowane koła, siodełko mocowane na sztycy ma luźno).
Tęsknię za nim.

image.thumb.jpeg.6efd8311b904d287836efdc4122c1e45.jpegimage.thumb.jpeg.9b94836d1ed55c6013757bd96172eb97.jpegimage.thumb.jpeg.a9b0540f7844b485695fbf567ec5e7e9.jpeg

  • +1 pomógł 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kazafaza napisał:

Pierwszy rzut gałą na ramę wyczytał Cumstar 🤭

To był bardzo burzliwy związek. Więcej powiedzieć nie mogę, bo wracają wspomnienia. Active Cumstar ... tak właśnie się nazywał.

@Sobek82 
Problem w tym, że nie chcę takiego Gruza, tylko tego Gruza 😉

Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ernorator napisał:

Chyba pójdę kupić nowe...po czyszczeniu, smarowaniu i złożeniu działa jak przed czyli chrobocze 

Miałem takie same - po rozkręceniu, nasmarowaniu i ponownym skręceniu jeden z pedałów (czy ciągle możemy używać tego słowa?) w czasie jazdy blokował się samoczynnie, tak jaby dokręcał się na maksa aż stawał i sie nie kręcił. Mimo kilkukrotnego poprawiania dokręcenia i solidnego kontrowania poddałem sie i kupiłem nowe

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, raczej jednorazowe.

Pedały są do trenażera bo żona jeździ na platformach a ja na spd, a ponieważ jeździmy na tym samym rozmiarze ramy to chcemy pedały dla nas obojga żeby nie wachlować rowerami. Z tego też powodu czułem pewien opór przed kupnem dobrych za 300pln i zakupiłem nakładki na poczciwe 520stki. Żona zaraz pójdzie testować :D

 

2WFl9CK.jpg

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć bardzo przekos na największej zębatce to montaż na zewnątrz 🫠

Co do bardzo górskiej kasety,  teraz chłopaki w grawelach z korbą 42 lub 40 T montują z tyłu 11/50t, zwie się to mullet po wymianie wózka w grx na wózek z xt. 

Wpisz sobie "mullet grx"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82 "górska" opcja bardzo mi się podoba, choć na "moim" płaskim Mazowszu, zakresu 11-42 nie da się wykorzystać (myślę o najlżejszych przełożeniach). Nie wiedząc, że kombinacja mullet nazywa się MULLET, ulepiłem swój napęd właśnie w ten deseń 😏. Nie wymieniłem jedynie wózka, bo kaseta pozostała szosowa. Pewnie i tak zamiast wózka zastosowałbym goatlink (jak podpowiadałeś) dla kasety 11-40, którą chciałem montować.

Czekam na wynik składania Authora. Rama z potencjałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...