Skocz do zawartości

[trening] Single/traski dla początkujących Kraków i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć szukam jakiś trasek (singli) w okolicy Krakowa (las Wolski itd.) do nauki jazdy. Chodzi mi o jakieś małe dropy hopy lub ogólnie jakieś fajne traski nie bardzo wymagające tj. dla początkujących żeby się nauczyć takiej jazdy na enduro. Przedtem jeździłem na dircie i BMX więc jakieś tam pojęcie o skakaniu mam ale chcę zacząć powoli od początku. Ogólnie przepraszam jak zły dział ale nie wiedziałem czy w konkretnym regionie czy jak więc napisałem tutaj :-) Jak faktycznie zły to proszę o przeniesienie :-)

Odnośnik do odpowiedzi

Oprócz oczywistości typu wolski, sikornik, zakrzówek sprawdź jeszcze dwie pętelki w parku reduta i trupi lasek

jak może być trochę dalej to góra chełm i okolice

Edytowane przez Mihau_
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.05.2021 o 07:35, Grzybu77 napisał:

Dzięki o parku reduta pierwsze słyszę a co do lasu do może polecasz jakieś konkretne linie ??

Jak pytasz o Trupi Las to nie jest to spory kompleks i wszystko masz w bliskiej odległości. Tu się po prostu jedzie i wszystko masz pod nosem z dziesiątkami wariantów. 

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Adidoes
      Czołem!

Zastanawiam się już bardzo długo nad rowerem i wybrałem kilku faworytów.

Cube Attention SL ~4559pln rok 2021
      Cube Attention SL ~4099pln rok 2020
      Cube Attention ~3999pln rok 2021
      Cube Attention ~3599pln rok 2020
      Merida Big nine 300 ~3799pln rok 2021
      Merida Big nine 300 lite ~4399pln rok 2021
      Cube Analog ~3599pln rok 2021

Mam 194cm wzrostu i waga około 100kg (teraz 115 ale mam w planie zgubić :D)
      Chciałbym żebyście doradzili mi który z tych rowerów jest według was najfajniejszy pod względem sprzętu. Nie chciałbym już szukać drożej niż 4500.
      Czy warto dołożyć 600 zł pomiędzy meridą 300 a meridą 300 lite, lub 500 zł  między Attention a Attention SL? Czy ten Analog mocno odstaje od Attentiona i Big nine?
      Nie szukam roweru do wyścigów w górach na tą chwilę, ale też fajnie jeśli rower jest rozwojowy bo nie wiadomo jak to się potoczy jak już zacznę nim jeździć
      Chcę jeździć tym rowerem wszędzie, ale raz na jakiś czas pewnie chciałbym się wybrać też do pracy około 10km w jedną stronę. Aha.. i chciałbym przyczepić do niego fotelik dziecięcy.

Z góry dzięki za odpowiedź, wierzę że rozwiejecie moje wątpliwości.
    • Przez lysyxx
      Witam,
      Chcę zrobić 2 rzędówkę zamiast 3, bo z 3 blatu nie korzystam. Po taniości. Rower z przeznaczeniem typowo w las. Kasetę kiedyś wymienię na większą 8s lub 10s jak się zużyje.
      Korba octalink 104bcd z możliwością odkręcenia zębatek, kaseta shimano hg cs-hg51-8 11-32,  przerzutka Shimano rd-m370, klamki shimano sl m310. Młynek mam 22T w dobrym stanie ale środkowy blat prawdopodobnie do wymiany 32T.
      Manetki bym zostawił, czy przerzutka SHIMANO DEORE FD-M616 2x10 będzie dobrym wyborem ? Akurat ta przerzutka jest w promce, nowa.
      Środkowy blat wymieniłbym na 34T.
      Czy przerzutka będzie poprawnie działać z zębatka SHIMANO ZEE FC-M640 34T DH ?
      Znalazłem jeszcze taką zębatkę FSA PRO 104mm 34T 10s
      Budżet to ~60zł na przerzutkę i tyle samo na zębatkę, chyba że znajdzie się taniej.
      Pozdrawiam.
    • Przez jaculson01
      Witam, chciałbym prosić Was o pomoc. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o rowery. Potrzebuję roweru do poruszania się po mieście, do pracy, do szkoły itd. czasami wybiorę się w jakąś wycieczkę (max 50km) nie mam zamiaru jeździć nim po górach ani lasach. Czy do 1000zł znajdę w miarę dobry rower do takich celów?
    • Przez Pamp1876
      Jestem zielony w tym temacie dlatego w tytule nie podałem rodzaju roweru. 
      Mieszkam pod lasem więc i w 90% będę po nim jeździć. Bez bagażnika i zbędnego wyposażenia. 
      Wzrost 187cm, waga 95kg
      Czytałem poprzednie tematy ale tam wszyscy chcą jeździć w większości po mieście i ścieżkach rowerowych, więc postanowiłem napisać nowy temat.
      Bardzo dziękuję za pomoc
  • Dodaj nową pozycję...