Skocz do zawartości

[zlot] Zlot Nietypowych 2016 czyli Stalowa Sowa 21.10-23.10


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

stan na dzisiaj:

1 Zeddead 1 noc sb/ndz

2 Grizzly 1 noc sb/ ndz

3 Yarr (pt/sb/nd/pn)

4 Mariola (pt/sb/nd/pn)

5 Woojj

6 Maciejas

7 Thomasz

8 Itr

9 Adam

10 Tomek21001

11 Porcelanowy (pt/sb/nd/pn)

12 100lar3k

13 Rambolbambol

 

wieczorem potwierdzam na kwaterze noclegi, jeśli ktoś wycofał się i zapomniał napisać ma na to poniedziałek.

 

Sam po wielu przygodach złożyłem w końcu rower, prawie wszystko działa, skończyły mi się szpulki taśmy izolacyjnej i to dobry znak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) platność na miejscu gotówką

2) pościel jest

3) rowery w narciarni pod dachem, zapinamy na wszelki wypadek jeden do drugiego

4) proszę o PW z numerami telefonu i zapotrzebowaniem na sniadania i kolacje

5) jeśli fatalna pogoda możemy zrobić basen i saunę w Wałbrzychu, warto mieč zestaw basenowe.

6) na miejscu jest bar jedzenie picie, kto ma potrzeby własne wiezie swoje zaopatrzenie

7) nie ma dostępu do kuchni, tylko czajnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

A tymczasem "prognoza się wypogadza" ;)

 

 


Prognoza na końcówkę przyszłego tygodnia : jeszcze 10 stopni w dół i ciągły deszcz.....
   https://www.yr.no/place/Poland/Lower_Silesia/Srebrna_Góra/long.html
miejmy nadzieję,że się srogo mylą.........

 

Zara poślę priva z danymi.

 

Ktoś zainteresowany nożami/wiatrówkami?

Coś tam jeszcze mam w szafie po ogólnej wyprzedaży zabawek po zakupie Romana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

Dostałem już trochę wiadomości.

 

Takie przemyślenia:

1) robię AWARYJNĄ listę osób z numerami telefonów, to może jednak zdradzicie się, później może nagle okazać się że wcięło kogoś na trasie i  akurat nie ma go na liście. Telefony nie pokażą się publicznie.

2) jedenaście osób budzi się rano w pensjonacie Pod Przełęczą w sobotę rano

  • WSPÓLNE  PIERWSZE ŚNIADANIE RAZEM, integracja, trudno, trzeba za to zapłacić (15 zł), ale taka jest formuła że jedziemy  z Polski żeby się spotkać RAZEM a nie dłubać kanapki po kątach, w górach będziemy ogladać sobie zadki, a przy stole bedzie okazja popatrzeć sobie w oczy i się poznać.
  • śniadanie  8- 8.30, zbiórka i start jazdy punktualnie  9.30
  • zamówię albo kupię 22 bułki, papier i folię żeby każdy zrobił sobie po dwie kanapki na drogę. ( albo będzie w cenie śniadania albo na mój koszt, ale będzie)

  Zeddead Grizzly!!! Rzeczka 35 zapraszamy  odjazd sobota  9.30!!! Nie dopisuję Was do śniadania z przyczyn czasowych, oczywiście możecie przecież dołączyć, napiszcie w przypadku takiej rannego ptaszka mocy!

 

Pozostałe sprawy żywieniowe ustalimy na miejscu, nie ma sklepu w pobliżu, Pan Jacek szef kwatery jest szefem kuchni, serwuje dania barowe, i obiadowe, w lodówce podobno jest dużo gatunków piwa, to coś nowego, kiedyś były tylko normalne.

 

Nie jestem Hegemonem tego wyjazdu i pogoda, sytuacja inne czynniki- trasa wszystko do wspólnej decyzji,  ale ktoś musi tupnąć nogą i rzucić stalowe jaja na stół bo będzie bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku wdzięczni Ci jesteśmy, że wziąłeś na siebie rolę przywódcy ale z tym ponoszeniem kosztów to się weź przestań wygłupiać, większość jest dorosła, a Yarr jedzie z opiekunem więc poradzimy sobie ;-) w razie czego się w sobotę rano skoczy po prowiant, jakiś sklep w zasięgu samochodu jest na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 bułki po 35 groszy :) ważne że będzie materiał na kanapki... W Walimiu są sklepy, ale co jakiś czas padają  i nigdy nie wiem czy ten który będzie otwarty będzie mieć pieczywo z sensem, dlatego te bułki chcę mieć za pewnik :)

 

 

Także deklaruje, że w sobotę  bedą 22 suche bułki extra na kanapki na rower, i cos żeby zawinąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peace and love :) jako hipis i antypatycant wniskuje jednak o zlot bez broni, strzelania, mieczy świetlnych, rzutów toporami, rżnięcia piłą, i walenia pałą :)

Moze pojemy sobie słone paluszki zamiast tego,

 

jest wiata ogniskowa, bedzie szansa na Prodigy zmieszane z Kazikiem i panią od angielskiego, kto chce wyjmie kiełbaskę..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jutro w okolicach godziny 12 będę wyruszał. Jadę samochodem więc zabiorę ze sobą jakąś skrzynkę z narzędziami do roweru. Liczę że będę w okolicach godziny 16. Czy na miejscu jest jakieś umówione hasło dla naszych pokoi. Czy może ktoś już o tej godzinie będzie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...