Skocz do zawartości

[zlot] Zlot Nietypowych 2016 czyli Stalowa Sowa 21.10-23.10


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sytuacja po podliczeniach wygląda tak:

 

Uczestnicy z noclegiem (pt/sb/nd)
1 Mike
2 Kazafaza
3 Yarr (pt/sb/nd/pn)
4 Mariola (pt/sb/nd/pn)
5 Adamos
6 Maciejas
7 Thomasz
8 itr
9 Adam 
10 Tomek21001
11 porcelanowy
12 100lar3k
13 100lar3k 2.0
14 buchar69
15 zeddead
 
Uczestnicy z noclegiem własnym
16 Grizzli
 
Rezerwa
17 Rysz
 
I mam jeszcze w pamięci: 2 osoby (być może się zdecydują)
 
Czyli na ten moment wychodzi 15 - 18 miejsc.
 
Uwaga - sprawy do potwierdzenia:
- @Itr - załatw miejsc 15 z możliwością rozszerzenia (na przykład na glebie) do ~20 (może Gabor przyjedzie?)
- @100lar3k - potwierdź, że ma być Was dwie sztuki (chyba, że coś pokręciłem)?
- wszyscy - zakładam, że 2 noclegi, za wyjątkiem Yarra i Marioli (3 noclegi do poniedziałku)?

 

Maciejas -

chcialbym tylko potwierdzic ze dla mnie niestety tylko jeden nocleg z soboty na niedziele, jakbym jednak urwal sie w piatek skombinuje cos we wlasnym zakresie na pierwsza nocke.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wstępnie będę rezerwował czyli

1 Zeddead onenight

2 Kazafaza

3 Yarr (pt/sb/nd/pn)

4 Mariola (pt/sb/nd/pn)

5 Adamos

6 Maciejas

7 Thomasz

8 itr

9 Adam

10 Tomek21001

11 porcelanowy

12 100lar3k

 

rezerwa powie w październiku

13 buchar69

14 Rysz

 

na małym ekraniku nie przegladam calego tematu teraz więc ucestniku sprawdź się czy nie pominąłem Cię niezasłużenie.

A wracając do amatorów glinu jest miesiąc żeby przeszukać balkony i garaże znajomych, trochę samozaparcia i góral z lat 90 się znajdzie, mała reanimacja i stal na zlot gotowa, byle z głową i bezpiecznie :) Mam nadzieję że dodatkowe miejsca na bieżąco będzie można dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Jeśli można (po raz trzeci ;) ): też potrzebuję noclegu od piątku do poniedziałku :)

 

1 Zeddead onenight

2 Kazafaza

3 Yarr (pt/sb/nd/pn)

4 Mariola (pt/sb/nd/pn)

5 Adamos

6 Maciejas

7 Thomasz

8 itr

9 Adam

10 Tomek21001

11 porcelanowy (pt/sb/nd/pn)

12 100lar3k

 

rezerwa powie w październiku

13 buchar69

14 Rysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jesteśta tak ortodoksyjne że kule mnie świerzbią a na rzyć czewrona się robi.
Mam kilka stalowych źrebaków na stanie  P9151367.jpgupload an image

to coś ulepię, najwyżej jak v-brake'i  odmówią to zejdę z siodła. 
Ale pluł bym sobie w brodę przez rok cały jakobym omieszkał spotkać tak zacne grono stalowe do którego się również w przyszłości przymierzam, a które mnie obecnie zlewa ciepłym moczem przez amelinum.

Marzę wręcz o tym żeby zobaczyć was w rzeczywistości namacalnej.

PS. moja druga połówka właśnie mi oznajmiła że jest przy nadziei.


Więc przygarnijcie Kropka z Glinu, lub powiedzcie jasno że obcych i jeńców nie bierzecie.


Pozdrower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przygarnijcie Kropka z Glinu, lub powiedzcie jasno że obcych i jeńców nie bierzecie.

Pozdrower.

Gdyby jeszcze to byl jakis fajowski nietypowy smakolyk... A to to przeciez, bez obrazy, ordynarny accent peak. Tym bardziej masz Pan kanciapie pelno ciekawostek.

 

Pozdr

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja

 

1 Zeddead onenight

2 Kazafaza

3 Yarr (pt/sb/nd/pn)

4 Mariola (pt/sb/nd/pn)

5 Adamos

6 Maciejas

7 Thomasz

8 itr

9 Adam

10 Tomek21001

11 porcelanowy (pt/sb/nd/pn)

12 100lar3k

13 Rambolbambol

14 Sobek 82 Tata Ursusem , glin zakazany

 

rezerwa powie w październiku

15 Buchar69

16 Rysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie mnie tam na listę ;-))))) w celu rezerwacji noclegu. Do niedzieli będę wiedział na 100 czy wszystko spasi w robocie i domku .

 

 

 

Ja wybieram się z Gliwic, planuję urlop na piątek i powrót w niedzielę. Mogę zabrać kogoś ze sobą, lub zabrać się z kimś, kto jedzie w tym samym czasie (A4 jedzie przez Gliwice gwoli przypomnienia) 
 

 

Tarnowskie Góry wstępnie potwierdzają transport z Gliwicami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trasa - kawałek GSS Sowa-Srebrna i z powrotem,bo pewnie na takiej się skończy,bo najfajniejsza,sporo objazdów szutrowych jest.
 

 

to GSS czy objazdy szutrem? te pagórki są wąskie, może jedź od razu dookoła asfaltami chociaż i tak na Twoim singlu nie dasz rady. Rozumiem wiarę w stal i brak biegów, ale rzucając się na trasę Sowa-Srebrna i z powrotem GSS (czerwony szlak!) kompromitujesz się i tyle. Tam jest kilkanaście ścianek po korzeniach po 20%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wojtku, weź się bawareczki napij, muzyczki posłuchaj i wyluzuj troszkę. Jest piątunio. I poczytaj dokładnie co kto pisze.... To nie będzie pokaz siły tylko spotkanie znajomych. Kto nie podjedzie ten podejdzie. 
Kija w mrowisko w tym temacie wciskać nie musisz.

(a co do "no nie da rady", ostatnio słyszałem od jakiegoś krosiarza, że na 29+ z 32/32 starym asfaltem pod Hale Izerską nie da się wyjechać, no po prostu nie da :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal za bardzo kojarzy się z Jednobiegowo. :)

 

ReZERWancja Jest!!!

 

Ognisko odbędzie się w wiacie wigwamie, drewno i nawet baniaki wrzątku do kawy herbaty dostajemy jako wisienkę na torcie noclegu :) Podobno warunki są po remoncie odświeżeniu części pokojów, w barze jest 50 gatunków chmielowego odwodnienia.

Proszę podajcie konfiguracje do pokojów, bedzie mieszanka 2,3,4 os więc jesli ktoś ma potrzebę specjalną to teraz, Mariyarr lądujecie w dwójce, ktoś chce z kimś solo czy szerzej piszcie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
OK, już widzę, zwracam honor. Co na to staliniści jednobiegowi? :-) Dołączam się do pokazu ich siły na czerwonym szlaku, gdzie mi mimo z pięciu prób nie udało się pokonać całości w siodle pod górę mimo biegów 21/36.

 

 

Naucz się czytać dokładnie i ze zrozumieniem. bo to już nie pierwszy raz jak kogoś bezsensownie prowokujesz, a później zwracasz honor.

A tak na marginesie, to tutaj kompletnie nikogo nie interesuje co podjeżdżasz, a co nie.  

 

 

Ognisko odbędzie się w wiacie wigwamie, drewno i nawet baniaki wrzątku do kawy herbaty dostajemy jako wisienkę na torcie noclegu Podobno warunki są po remoncie odświeżeniu części pokojów, w barze jest 50 gatunków chmielowego odwodnienia.

 

Miodzio!  :thumbsup:  

Jest jakiś link, fotki, do tego jak to teraz wygląda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal za bardzo kojarzy się z Jednobiegowo. :)

 

ReZERWancja Jest!!!

 

Ognisko odbędzie się w wiacie wigwamie, drewno i nawet baniaki wrzątku do kawy herbaty dostajemy jako wisienkę na torcie noclegu :) Podobno warunki są po remoncie odświeżeniu części pokojów, w barze jest 50 gatunków chmielowego odwodnienia.

Proszę podajcie konfiguracje do pokojów, bedzie mieszanka 2,3,4 os więc jesli ktoś ma potrzebę specjalną to teraz, Mariyarr lądujecie w dwójce, ktoś chce z kimś solo czy szerzej piszcie teraz.

 

Klasa! Uszanowanie, ukłony do samej ziemi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Fajno że poklepane. Gdyby trzeba było jakieś zaliczki albo co to proszę o priva :)

Pokój mnie rybka, ale jak łóżka są wieloosobowe ;) to i tak śpię na karimacie/w śpiworze :D

 

[prywata]

Mam na wydaniu ramę Kony Explosif 2006 - używana (i to po niej widać) tylko XC, nie katowana (nie skakana, bez krasztestów, niemodyfikowana). Od użytkownika z forum (Mentos) więc też świadomego stali człowieka :)

Specyfikacja z bikepedii:

http://www.bikepedia.com/QuickBike/BikeSpecs.aspx?year=2006&brand=Kona&model=Explosif

Co się z rowerem na niej zbudowanym działo tutaj:

http://imgur.com/a/1ukfv#29

Rozmiar 18, pod moje wymiary (175cm, noga ~~81-82) z mostkiem 90mm jak ulał.

Jeśli ktoś zainteresowany dać znać na priva - mogę zabrać do obejrzenia :)

[/prywata]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten zwyczaj zdecydowanie należy do Paprykarzowej Tradycji, poczekać musi do następnej imprezy reżyserowanej przez Dawida. Sowie to coś nowego, spontan i coś nieliniowego, żadnej symetrii, po dniu naprawdę jazdy jedzenie picie godzinka rozmowy i lekki zgon, zobaczycie,to nie bedzie bułka z masłem, mam nadzieję rano w niedziele wstać wcześnie i jeszcze poprawić wyrypę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkurencji: proponowany jest wyrzut pionowy z naprzemiennym przechwytem po omacku oraz - zamiast rżnięcia - spawanie ramy. Powinniśmy się wszyscy wyrobić przed Zaduszkami.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...