Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

To była  oficjalna promocyjna akcja jesienna, szycie na wymiar, z wysyłką w cenie, trzeba dowiedzieć się indywidualnie, różne dodatki podrażają... Nie pamiętam .... miałem bez dodatków, wszyto mi dodatkowo rzepy wewnątrz, ale ile? 180, 220, 270. Czarna dziura, sam sobie zrobiłem prezent na urodziny, nie negocjowałem   :) wysłalem na wszelki wypadek karton na wzór. Bardzo miły kontakt. Może wisi w sieci ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kacpermm napisał:

Wiecie czy ktoś szyje torby w polsce poza triglav (mam od nich podsiodłowa, ale na razie wstrzymali produkcje co mi bardzo pokrzyżowało plany)? Interesuje mnie w rame na wymiar ale tylko na górną część trójkąta.

Sprawdz stronę bikepack.pl

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Prz napisał:

Kupiłem ją, ale wczoraj oddałem. Sprawdziłem co tam mi się zmieści i doszedłem do wniosku, że trochę za mała. No i ma wąski otwór do pakowania. Generalnie torba spoko, ludzie sobie chwalą, ale jednak potrzebuję trochę większej.

Zdecydowałem się na RePack C Small

https://www.bikepack.pl/sklep/repack-c-sm/

Szkoda tylko, że trzeba 4 tygodnie czekać, ale z tego co o nich czytałem to będzie warto^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy ktoś z szanownego grona posiada może kubek tytanowy marki Toaks? Ma zadziwiająco dużo pozytywnych recenzji (nie tylko na aliexpress), a i cena wydaje się być kusząca.

Chciałbym go używać z Kuchenką turystyczną 4 HEAT.

klik

Edytowane przez rooted.manatee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2018 o 12:09, dankams2 napisał:

Witam 

Standardowy chiński produkt :) Po prostu kubek z tytanu ,pewnie znajdziesz droższe troszkę lepiej zrobione z dwa gramy lżejsze za pierdylion dolarów ale ten spełnia wszelkie wymogi :)  Mam  identyczny z innym napisem i miałem tytanowego Esbita za kupę kasy ,różnicy prócz ceny nie widziałem ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.03.2019 o 18:47, rooted.manatee napisał:

Cześć,

czy ktoś z szanownego grona posiada może kubek tytanowy marki Toaks? Ma zadziwiająco dużo pozytywnych recenzji (nie tylko na aliexpress), a i cena wydaje się być kusząca.

Chciałbym go używać z Kuchenką turystyczną 4 HEAT.

klik

Dzisiaj odebrałem zamówiony na początku marca kubek. Jestem pod wrażeniem wagi - jest bardzo lekki. Jedyne co mnie niepokoi to, że wydaje się być całkiem delikatny. Myślę, że gdybym na niego nadepnął to prawdopodobnie by się odkształcił (ale chyba cienki tytan ma to do siebie, co nie?).

Pierwszy test w terenie będę mógł przeprowadzić dopiero za dwa tygodnie. Na kuchence leży bardzo stabilnie, więc raczej na wietrze nie będzie problemów. ;)

DSCF4238-2.thumb.JPG.066936cbb238a218510770759098cffd.JPGDSCF4240-2.thumb.JPG.01b2661d8cb5ad719088b329bec46680.JPG

Edytowane przez rooted.manatee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima się kończy, ale kilometry dalej wchodzą. Wycieczka Bydgoszcz Piła Młyn dookoła Zalewu Koronowskiego 140km z początku marca. Większość szutry i single. Piękne okolice, prawie bezludne. Sporo przewyższeń. Kilkanaście mostów po drodze bardzo trudnych do odnalezienia. Teren tym trudniejszy, im bardziej sucho. Można całą trasę zrobić w setkach wariantów bez wychodzenia z lasu i jechać jeszcze dalej na północ.

Po co tyle bidonów? Bo nikt już nie otwiera małych sklepów w niedzielę. Z tyłu czeszka wodoszczelna z przodu torba na aparat na zipach.

P3172949.jpgP3172958-1024x768.jpg

Edytowane przez Mateusz30
  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leży taki zestaw i wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy nie używany w terenie. Czeka na jakis zryw, spontan i trochę wolnego czasu. Nie wiadomo kiedy.

Pacman pewnie wiadomo co to. Nie przedstawiam.

Tójkąt uszyty przez moją mamkę. Wymiary ściągnięte z Mbike Shottas HT04, więc tam pasuje idealnie. Niestety aktualnie nie posiadam zdjęć "uzbrojonego" roweru.

Materiały wybierałem sam. W środku wytrzymały gruby materiał żeby udźwignął przewożony ciężar. Na zewnątrz nieprzemakalny ortalion czy jak to nazwać. Test nieprzemakalności przeszedł? pod strumieniem ciepłej wody z kranu, po dwóch minutach się znudziłem, zero oznak jakichkolwiek przecieków. Jedynie zamki błyskawiczne są zwykłe. 

Dlaczego, po co ? - Sprzątałem i wpadło mi w ręce, więc myslę - pokażę :)

 

SiFGQiL.jpg?1

 igMimbb.jpg?1

 djvy6hT.jpg?1

Edytowane przez nhandu
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...