Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Ciąg dalszy szajby :D

- Łancuch HG-40 (zapasowy)

- Sztyca accent z jarzmem kutym

- Manetka przód SL-M310 jaki widac jeszcze ciepła i nierozpakowana.

A w sumie co ja sie bede kolejny raz rozpisywał i nabijał posty

- 2 opony Continental Race King 26 x 2.0(dopiero zakupione i zdjęć nie mam przyjdzie najwczesniej po weekendzie poczekamy) http://allegro.pl/opona-26-x-2-00-continental-race-king-model-2017-i6844175777.html

Sztyca accent + łańcuch HG 40.JPG

Manetka SL-M310.JPG

Edytowane przez Thomass13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZxl6fC.jpgnareszcie jest! :)

32 ząbki od HCC w owalu na rozstawie pod Srama, już w rowerze czeka na jazdę próbną jutro Plus...

SoONnyc.jpgodkładziny od kolegi forumowego, zamontowane kool stopy na tył, jutro test,

ujął mnie ten kawałek papieru ściernego (ktorego osobiście nie miałam na stanie) :)

 

Edytowane przez lederfox34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zimówki:

- kaseta cs-hg31

- dwa łańcuchy KMC X8 ze spinkami

- klocki Jagwire v brake 70mm

Oprócz tego wymieniłem buty Shimano SH-M089 na Sidi Trace i wreszcie mogę jeździć dlużej niż 2 godziny bez wrażenia martwicy ;-). Nie zdawałem sobie sprawy, że buty spd mogą tak wygodnie leżec na stopie, nawet przez pół dnia.

Edytowane przez Yassey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbierało się szpeja przez kilka miechów.

1 - Namiot Minima Camp Super Light - waga około 1kg. Sprawdzony w boju w Beskidzie Sądeckim. Dwie solidne burze w nocy, nie przecieka, kondensacji nie stwierdzono.

 2 - Torbka na ramę Zefal Frame - prosta i efektywna torebka na ramę. W miarę niedroga, dobry zakup.

 3- torba na kierownicę Apidura 14l.  Tania nie jest,  dała radę.

4 - torba podsidłowa Ortlieb Seta Pack 15L - droga, porządnie zrobiona, bardzo fajna, ale nie spełniła moich wymagań. Gdyby rano ją spakować i wieczorem rozpakować to super. Ale ja jestem zapominalski, co chwilę muszę sięgać do środka..no jest z tym zabawy. Wolę zwykły wór Crosso na bagażniku sztycowym. Na razie leży...pewnie poleci do żyd...tfu. do sprzedaży.

5 - kilka bidonów Zefal Shark. Taniutkie, bez przykrych zapachów. Spokojnie możne sobie co sezon nowe kupować.

6 - U-Lock Tonyon - solidna brecha

7 - lmapki Infini WUKONG  - taki bajer do kolarki :)   fajne

 

Edytowane przez lewocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaseta 11-42 z Aliexpress, kupiona za całe 69,50zł z darmową wysyłką (mam 6% cashback dzięki Giving Assistant) - link
Paczka szła 3 tygodnie. Kaseta działa idealnie. Wykonanie lepsze niż Deore CS-HG500 11-42 10rz, którą miałem już w łapach. Dorzucili gratisowo uniwersalny awaryjny hak do przerzutki. Można tanio i dobrze? Można? Shimano słyszy?

kaseta2.jpg.f74af26538829d251a65b416c23251f7.jpg

kaseta.thumb.jpg.c4b643553565631d61ae4f363463942d.jpg

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...