Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

@Marinbiker, u @Sobek82 w stodole nie jest tak źle. Marian miałby całkiem sporo kolegów do zabawy... w przerzucanie się częściami ;) Ba, jakby był miły dla naszego forumowego dłubacza, to ten może by go zabrał do kańciapy na dole. A tam, to się już luksusowo robi :) 

A, i nic ostatnio nie kupiłem :( Zbieram dla @Sobek82 monety za remont RRidera, ehhh.

Edytowane przez CoolBreezeOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony Garmin Varia Rtl515,  a w prezencie urodzinowym dostałem bagażnik do mtb i sakwy Merida Pannier II 60 L😁 

Potrzebuję jeszcze koszulki kolarskiej z długim rękawem, nieocieplanej☝️ ktoś coś podpowie? 

20240209_213933.jpg

  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, vincek napisał:

@Marinbiker ciekawa konstrukcja, ale odkąd kupilem tę kupę żelastwa, to nie szukam dalej:
https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-200 

 

Jeśli chodzi o narzędzia, to jest mój najlepszy zakup ever! Genialny w prostocie wykonania i użytkowania, wydaje się niezniszczalny. 

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło i jajo do Cues'ow 36t 96bcd

DSC06986.thumb.png.fedc2d25460c26f0ceccc92ad6f45712.png

Wypraszam sobie wycieczki do mnie za brak kompetencji @Marinbiker chodź na ZFOR i przekonaj się jak złożyłem rower 26er kupiony za 100 zł, została w sumie samarama, zacisk sztycy i sztyca.

@CoolBreezeOne tego rockridera chyba wystawię na oeliksa 🫠

 

DSC06985.thumb.png.233b6f21ad46d76353921d23c0ed4417.png

Pozdrow'er😘

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82 to był gruby żart i dotyczył TYLKO mojego roweru a nie parku maszyn jakie złożyłeś. Szanuję Twoją robotę i nie raz podkreślałem, że zazdroszczę umiejętności i pomysłów, dlatego luz w szortach 😉🚴‍♀️ i MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Roballinho napisał:

A czy taki klucz nie robi krzywdy miękkim zębatkom?

Czy ja wiem?! Jakbym taka zębatkę nim walną z całej siły, to pewnie tak 😉

@TheJW też tak uważam 🙂

10 godzin temu, Cross90 napisał:

Potrzebuję jeszcze koszulki kolarskiej z długim rękawem, nieocieplanej☝️ ktoś coś podpowie? 

Zerknij na ciuchy Quest.

Edytowane przez vincek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupowałeś te skarpetki, wysyłkowo?

Mam sporo skarpetek i bielizny z Dekla, tej biegowej, Kalnji. Slipy wkładam pod spodenki z wkładką a w bokserkach jeżdżę na chomiku, na godzinę czy dwie nie wkładam pieluchomajtek.

Natomiast skarpetki biegowe mam wrażenie, że one są "uciskowe" jakby miały stopę trzymać "w kupie", czasami z ulgą je ściągam, zmieniłbym na coś wygodniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, CoolBreezeOne napisał:

@dfq, @seawolf688, takie pytanko do was mam w sprawie Chiseli: mieliście okazje wrzucić je już na wagę? (albo całe, albo samą ramę)

Chisel SX rozm. S - 12.5 kg. M - 12.65 kg - zważone. Rama podobno 1350 gr wyczytane.

 

Edytowane przez mareckiabc
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...