Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikałem, ale zainteresowało mnie to, że można sprzedawać ten sam rower za dwie różne kwoty, z których ta niższa jest naprawdę atrakcyjna. Fajny rower dla kobity na "elektrycznym" nexusie, z brooksem pod dupką i ramą z kapsułek po kawie. I jeszcze kawałek sklejki się tam znalazł...
Swoją drogą ile tych kaw trzeba było wypić, żeby się uzbierało 3 kg aluminium.

Edytowane przez Roballinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka moja konwersacja z OLX odnośnie innego roweru. Poddałem się po ostatnim zdaniu, chociaż byłem zainteresowany zakupem. Jak ktoś wie jaki to rozmiar, to pomóżcie. Obstawiam, że 16" ale może się nie znam. Jak syn napisał, że 17-18", to tak jest. I jeszcze ta aluminiowa rama. Skandal. :P https://www.olx.pl/d/oferta/rower-mtb-on-one-CID767-IDUQeHI.html

Ja: Dzień dobry, W jakim rozmiarze jest rama, bo nie wygląda na 17-18" tylko na mniejszą.
Pani: Dzień dobry , Ja nie mam pojęcia ,to syna rower Ale skoro tak jest w opisie to pewnie tak jest . na pewno to nie jest z tych największych Syn miał kupiony jak miał 160 cm wzrostu
Ja: 17-18" to bardziej na 180 cm wzrostu. Czy moze pani zmierzyć długość rury podsiodłowej? Od środka osi suportu do jej końca. To rozwieje wątpliwości.
Pani: Na 180 to będzie za mały ,dlatego syn go sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 26ery były w 15"? 456 były w 14", potem w 16" ale z Inbredem, to nie jestem pewny numerków. To jest taka prehistoria, że hoho. Naszukałem się w sieci i nie znalazłem tabeli z geometrią.
Może jednak ja popędzę do tego Kalisza, daleko nie mam. @Sobek82 chcesz tą kierownicę, mostek, stery, korbę i czego chcieć więcej? W dobrej cenie, obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Roballinho napisał:

Ja: 17-18" to bardziej na 180 cm wzrostu. Czy moze pani zmierzyć długość rury podsiodłowej? Od środka osi suportu do jej końca. To rozwieje wątpliwości.

Pani pomyślała, że ją obrażasz tymi tekstami o rurach podsiodłowych i jakimiś końcami suportów i zakończyła korespondencję 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...