Skocz do zawartości

[ZLOT] VI Oficjalny Zlot FR.org


Hanzo

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie z tego co patrzę to znajduję miejsca które przyjmują 15 góra 20 osób. A może schronisko na Błatniej? :)

 

Edit:

Napisałem jeszcze w jedno miejsce (ranczoblatnia), zobaczymy co odpiszą.

 

Jestem za!

 

Osobiście bardzo lubię schronisko na Błatniej. Nawet byłem tam dziś pieszo i gdybym wiedział, że jest rozważane, to od razu mógłbym porozmawiać, jak to widzą.

 

Wg strony internetowej jest na 50 osób. Preferowałbym nad Ranczo, bo Ranczo jest schowane pod szczytem - nie ma tego klimatu i widoku na góry z wnętrza czy z ławek przed schroniskiem.

 

Dla lubiących soczyste zjazdy: na śniadanie z Błatniej można zjechać szlakiem harcerskim - myślę, że to jedno z lepszych śniadań jakie można mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, delikatnie przypomnę, że Śląski to również Ustroń, Wisła, Szczyrk, Istebna i cuś jeszcze ;)

 

Tylko, że Na Błatnią autem nie wjedziesz

 

@Sol delikatnie przypomnę, że również możesz zarzucić propozycją, najlepiej podpartą własnym doświadczeniem ;)

 

 

A Harcerski cud, miód i orzeszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego piszę, że mi przeszło.  Jeden podjazd - ok - ale dymać za każdym razem, np. w celach spożywczych do sklepu, to średnie.

 

No i nie ukrywam, że po długim i męczącym tripie fajnie jest od razu wejść pod prysznic, a nie czekać godzinę i modlić się o resztkę ciepłej wody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parking na początku szlaku żółtego oraz w Nałężu (na końcu zjazdu harcerskim, niedaleko kapliczki).

 

Jest co dymać - to prawda. Te 500 w pionie samo się nie robi. Zwłaszcza żółtym, ale jest też droga technologiczna, którą 2/3 podjazdu załatwia się luksusowo - z nachyleniami do 10%.

 

Dla mnie to nie byłby problem. Browar i ciepły posiłek jest w schronisku. Suchy prowiant nie jest ciężki.

 

To tak w kwesti, że się da. Ale decyduje większość, a większość będzie wolała luksusy. Te można znaleźć niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez tą demokrację, jest fajna, sprawdzona miejscówka ino, że tydzień wcześniej to nie, demokracja psa mać :)

 

W sumie chyba nie jest nigdzie zapisane, że ma być demokratycznie... Jest miejsce a w nim określony termin to trzeba trochę dyktatury wprowadzić i po problemie ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ankiecie terminowej można chyba usunąć swój głos i ponownie zagłosować na inny termin - sprostujcie, jeśli się mylę. Zachęcam tych, którym pasuje wcześniejszy termin i brenna do zmiany głosu i zaraz może się okazać, że całkiem demokratycznie jedziemy do Brennej jeszcze w czerwcu.

 

Kolega Sol też niegłupi pomysł podsunął.

 

Mnie by się też w głowie mieściło, jakby konkretna osoba gotowa do roli orga ogłosiła, że jak za tydzień nie znajdzie się miejscówka i org na termin 5-7 lipca, to działa z organizacją w Brennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...