Skocz do zawartości

Wyniki na pętli dookoła Parku Śląskiego


Woland11

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj tak średnio na jeza :) niecałe avg 30km/h na 95km

Tak była dzis jedna szosa, gosc miał łydki większe niż ja uda, ale dałem mu rady oczywiscie :) tłumaczył sie, ze na małym blacie jechał...ha ha. Powiedział nawet, ze bedzie mnie jutro wypatrywal na IC i pewnie bedzie chciał dac w kość za dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj czekaliśmy o 18 na stu i niestety nei zjawił się... on jednak jest wymysłem internetowym :D fizycznie nie istnieje :P

 

a swoją drogą Paulina jaki mieliśmy dokładnie czas? 9:31 na kółku czy ile to było ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj czekaliśmy o 18 na stu i niestety nei zjawił się... on jednak jest wymysłem internetowym :D fizycznie nie istnieje :P

 

a swoją drogą Paulina jaki mieliśmy dokładnie czas? 9:31 na kółku czy ile to było ?

 

 

dokładnie.. czekaliśmy, czekaliśmy i nic... ;)

 

U mnie wyszło 9:30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staje w kolejce po te antybiotyki Max'a :) Dziś konkretny trening na rundach, zresztą jak zwykle!

 

Dzięki Mat za trening-tempo jak na Elite przystało!!! I to mi się podoba, w końcu coś się dzieje w tym parku! W sumie dobiłem dziś 85km i avg30,91km/h

Jak odjechałeś to dwóch jeszcze siedziało mi na ogonie i niezle dali też popalić ;)

 

Co do anty to już mi się skończył, ale chyba był na EPO ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stu z daleka zauważył, że na trasie kręcą się jacyś amatorzy blokujący trasę więc przełożył trening :)

mijaliśmy jakichś szosowców, tzn poczuli jak nam się gumy 2,25 palą na podjazdach... może to by stu.. kto wie :) chyba zwątpił jak zobaczył jak na MTB można pędzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...