Skocz do zawartości

[800zł] rower mtb do jazdy w terenie jak i normalnej


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka potrzebuje wasze pomocy przy wyborze roweu, otóż jestem przed decyzją zakupu roweru jednakże nie wiem czy rama 19'' będzie ok. Tutaj link do aukcji , cena za takie rower dla mnie idealna: http://allegro.pl/super-mtb-rower-ferrini-r1-r-17-i-19-gratis-i3096547556.html

 

Jak macie jakieś propozycje jeszcze to możecie podać. Proszę o odpowiedź szybką gdyż dzisiaj chce go kupić :) a nie wiem jak z tą ramą będzie czy przy tej geometrii ten rozmiar będzie ok. Mój wzrost to 180-182cm. Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tabeli rozmiarów ram. Najlepiej gdybyś poszedł do jakiegoś sklepu i w nim spróbował dosiąść danego rozmiaru ramy. Potem łatwiej Ci będzie się zdecydować.

 

 

Nie mam czasu na chodzienie po sklepach byłem w kilku ale nie wpadło mi żeby sprawdzić rozmiar ramy. Tak na wasze oko i z profilu ramy ta 19 będzie dla mnie ok ?? Co do klamek z powodu tego nie będę rezygnował z tegoż roweru klamki zawsze można dokupić metalowe jak popękają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że będzie jak najbardziej ok :)

Ale nie kupuj tego ferrini bo to szrot...

Samych klamek nie wymienisz... Tutaj są klamkomanetki i będzie trzeba wymieniac to razem, a to koszt niecałych 100zł.

Dozbieraj na kandsa.

 

Żebym mógł dozbierać nie było by problemu , tymczasem to nie idzie z moich pieniedzy bo początkowo rower miałbyć za 600 zł ale jak wiadomo nie idzie normalnego roweru za tyle kupić , rodzicom musiałem to trochę przetłumaczyć żeby zrozumieli. Wcześniej na komunie dostałem rower za 600 zł i nie powiem latał do dzis czyli przez jakieś 10 lat nieźle się spisywał. Ale potrzebuje lekkiej ramy a w tamtym rowerze pod siodełkiem był armotyzator. Tak więc nie wiecej niż 800 zł nie mam i nie śpię na kasie dodatkowo powiem że mam 18 lat ;) rower potrzebny głownie żeby dojechać do szkoły i ewentualnie czasem bocznymi drogami po lesie sobie pośmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na te cele by wystarczył. Ale zastanów się. Kupisz sobie ten, będziesz chciał troche poszalec jak ci się spodoba i nie dasz na tym rady.

Używki wchodzą w gre?

 

Spójrz na to:

http://allegro.pl/rower-romet-rambler-5-0-i3114093427.html

http://allegro.pl/rockrider-5-2-stan-idealny-i3113369568.html

http://allegro.pl/rower-giant-rock-26-alu-gratisy-i3105959354.html

Tego Gianta sam posiadam, i złego słowa o nim nie powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używki nie wchodzą w grę tylko czyste nówki, powiem wam że ten ferrini mi się podoba jedni chwalą drudzy średnio, idzie lekko zgłupieć.

 

Jest jeszcze taki: http://www.bikeland.pl/rower_kross_hexagon_v2_26_-_2011.html

 

ale bardziej za tym ferrini jestem, może macie jeszcze jakieś pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower górski Kross Hexagon X1 2013, różne kolory - Sklep Rowerowy i Turystyczny SZUMGUM - rowery, części rowerowe i akcesoria rowerowe. Sakwy rowerowe, przyczepki na rower 200zł dokładasz i masz chociaż jakiejś firmy, rozumiem że jesteś nowy ale za taką cenę to albo jakaś używka albo tesco lub lidl jak wolisz ;)

 

Wspomnieałem już wcześniej że to nie z mojej kieszeni i więcej kasy się nie da dołożyć, niekoniecznie za 800 zł odrazu lidl tudzież biedronka. Może ciebie stac na lepsze rowery ale jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma i tyle. Ja chciałbym lepszy ale to nie ode mnie zależy.

 

Czytałem że te ferrini wcale nie odchodzą od krossów , które są bardziej popularne lepiej zreklamowane ale cóż droższe nie zawsze znaczy lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnieałem już wcześniej że to nie z mojej kieszeni i więcej kasy się nie da dołożyć, niekoniecznie za 800 zł odrazu lidl tudzież biedronka. Może ciebie stac na lepsze rowery ale jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma i tyle. Ja chciałbym lepszy ale to nie ode mnie zależy.

 

Czytałem że te ferrini wcale nie odchodzą od krossów , które są bardziej popularne lepiej zreklamowane ale cóż droższe nie zawsze znaczy lepsze :)

Bierz tego V2 co wyżej wkleiłeś. A cała filozofia polega na tym: albo wydasz te 300-500 zł teraz i kupisz coś sensownego albo wydasz je po miesiącu od zakupu bo wszystko zacznie się sypać a w najgorszym razie pęknie ci rama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poprzedniej strony kazdy ci odradza te ferrini, a ty sie uparles bo kolorki ci sie podobaja. Te ferrini to zlom, rozumiem ze nie masz kasy, ale za 800 zl to ja bym tylko i wylacznie szukal uzywki, moze jakiegos krossa a2? zapewniam cie juz tutaj z gory, ze w tym ferrini na 99% ten amor sie juz od nowosci w ogóle nie ugina i jest tylko dla picu. 7 lat temu kupilem lepszego arkusa za 800zł z lepszym osprzetem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...