Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

rower na asfalty z zawieszeniem??????   nawet ja ktory mam teraz szklane nadgarski w zyciu bym tego nie kupil.   niech sie wezma za robienie jakosciowych wyrobów a nie idiotyzmów

ten wynalazek nie ma nigdzie zastosowania tak jak stwierdzili przedmówcy-w pełni się zgadzam

 

uliczna grawitacja i ta zwykla czasami   uzywaja pełnosztywnych i nic sie nie dzieje.... dalekie wyprawy odbywaja się na sztywnych trekkingach-nic sie nie dzieje.

wieksza robote robi szersza opona niz jakies forki dampfery o smiesznych skokach.

 

 

 

 

 

ave.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

BO MOGLI!

Coś jednak chyba jest na rzeczy, bo SzSz, czyli Szmatławy Szpec też takiego wynalazka, niby konceptowego ma...

 

Specialized-concept-bicycle-full-suspens 

 

Nawet z pożalsięboże Brejnem  :icon_mrgreen:  :icon_mrgreen:  :icon_mrgreen:  :icon_mrgreen:  :icon_mrgreen:

 

Specialized-concept-bicycle-full-suspens

 

Wiecej na Bajkpudlu ---> https://www.bikerumor.com/2017/07/17/specialized-concept-museum-tour-part-1-fast-bikes-full-suspension-gravel-tt-death-machines/

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Nawet z pożalsięboże Brejnem

od Brajanka to z dala, bo to jedno z lepsiejszych i prostych rozwiązań jakie mogło spotkać amortyzację tylnego (szczególnie tylnego) kółka. 

 

W sumie to ciekawe, że w wątku w którym głównie od zawsze obgaduje się rowery dla przeciętnego użytkownika "nienormalne" osoby jeżdżące na tak bezsensowniym rozwiązaniu w terenie jak singiel, chwalące pełną amortyzację wielkiej parówy negują inne rozwiązania :)

 

Bynajmniej nie jestem na tak, nie jestem na nie. Przechylam łebek w zadziwieniu... że kogoś w ogóle może jeszcze coś zadziwić :D

 

ps: dobrze kojarzyłem coś, że to wcale nie jest nowy koncept Szpeca (i chyba nawet był tu przytaczany)

 

ps2: a to też coś mi nie dawało spokoju...

 

Niner-Gravel-Grinder-full-suspension-900

 

Czyli, że chłopcy sobie tego nagle z nosa nie wydłubali... widać wąchają kleje oraz spożywają inne używki dużo dłużej.

 

 

ps: hahaha chłopaki to jednak sobie polewają..

    hehe, czy ktoś zauważył na pierwszym foto elektroszosy speca jaką nazwę ma na dolnym piórze? I od czego to może być skrót hmmmm   :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trend widać tyka jak metronom i teraz ciągnie w drugą stronę.

Jeszcze rok temu ludziki się głowili, jak wepchnąć trzycalową oponę plusową w swój dwuzawias na 27,5. Teraz będą w to samo miejsce wpychać przełajowe 700x33c, żeby być trendy. A jakie to szybkie będzie, jak to będzie wygładzać nierówności terenu, jaki niski "rolling resistance".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

.. nie, to nie powyginana i pocięta kiera scotta z lat '80 ani accent pozwijany i do góry nogami.. to nowa propozycja SOMA 
Prawdopodobnie to co każdy chciałby mieć w monsterze ale wstydzi się założyć :D

20045685_1375469752531523_19588402970751

20157961_1375471185864713_89974120799956

jedna z tych rzeczy co pewnie świetnie działa i wygląda do bani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie taki chwyt jaki gloryfikowałem w swoich wokołojaguarowych wynurzeniach co najmniej kilka razy przez moją  wletnią bytność na forum.... Lepszy od baranka,z dobrym klamko dostępem tylko byczo brzydki  :)

tzw "brzydkie byczątko"


czyli mokry sen SoMA-BuLLika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..dla tych którzy nadal zazdroszczą Maciejasowi jego pięknej landryny ale nie mogli pogodzić się z niektórymi detalami stooga dobre info - wersja III już jest w UK, a za jakiś czas ma być w sprzedaży.
Dużo więcej miejsca na oponę i sterówka 44 to chyba najważniejsze zmiany.

20121217_712971912221361_629851035974244

20245998_712972172221335_331883586481532


Miło, że nie poszli na łatwiznę i nie zrobili jednej rury górą (jak chyba pokazali w facie albo tytanie)
20139643_712972415554644_433822735944552

I jeszcze trochę koloru:
20229761_712972538887965_910937275023410

(te różnej długości podsiodłowe to nie pomyłka - będą dwa wymiary ramy, w końcu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...