Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Odnośnie jeszcze Fairdelli/delów(?) - przy ogonie 440mm piszą pod tabelami geo, że wchodzi max 700x45 czyli jak "znam naszych" i 48-50 upchną :)

Nieźle. Zobaczymy jak z ramami będzie. Niby coś tam wiem ale zanim nie napiszą oficjalnie wole nie mówić bo jeszcze się coś pozmienia dystrybutorowi i będzie.
(ale gdyby było tak jak słyszałem - źle by nie było, Gienków nie trzeba byłoby ściagać ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panie Ivan - ja  to wiem (gojira pochłaniała nano jak Stallovi sałatkę jarzynową hehe)
Ale jak się nie ma co się lubi trzeba cieszyć każdym przejaśnieniem na niebie.
Jak by nie było to może być obok Ronina (i może awola) jedyna w miarę dostępna i niedroga opcja na naszym zapyziałym rynku. A jak Ronina nie będzie samych ram (a nic nie wskazuje) to jedyna w miarę ekonomiczna ( i bez ogona na 455mm! jak u szpeca)
I dlatego tak od czasu do czasu przypominam o tym kąsku ;)


ps: Ivanie, Ty mieszkasz po tej lepszej stronie świata (nie licząc pogody hehe) więc czasem możesz zapominać jak się żyje w KrajuRaju, rozumiem to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ivanie, Ty mieszkasz po tej lepszej stronie świata (nie licząc pogody hehe)
  

No nie wiem, biorąc pod uwagę to, co od 3 dni mamy za oknem.  :yucky: 

 

Ale jak się nie ma co się lubi trzeba cieszyć każdym przejaśnieniem na niebie.


Może taka wrzutka Ci nieco niebo rozjaśni? Łyka co tam sobie zażyczysz (nawet jarzynową), w dwóch rozmiarach, no i co najważniejsze w naprawdę chrześcijańskich piniondzach. Ja bym rozważył, ale u mnie już inny Gienkosław stoi i czeka...

L-ka: http://www.ebay.co.uk/itm/Genesis-Vagabond-adventure-bike-monstercross-frameset-Large-2016-/222027726837?hash=item33b1e23ff5:g:mvUAAOSw~OVWxc8-
M-ka: http://www.ebay.co.uk/itm/Genesis-Vagabond-adventure-bike-monstercross-frameset-Medium-2016-/222027727445?hash=item33b1e24255:g:mvUAAOSw~OVWxc8-

PS. Teraz troszkę prywaty. ;) Ma ktoś z Was kogoś godnego polecenia od hydrografiki i transferu wodnego? Jak coś to bardzo proszę o info na PW, żeby tutaj nie śmiecić. THX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@Rysz a Kysz..dziś rano dostałem maila z tym foto ale milcząco odmówiłem.
ps: po za tym ja nie szukam, ja pokazuję rynek

@Adamos, wybacz ale nawet dwa vagabobdy w dodatku na angielskim ebayu wiosny z tego zimowego zadupia nie czynią ;)
(po za tym ten Vaga to taki Fargo 2/3 po mutacji czyli brzydki...)

Ivan dobrze gada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOESSSuuuu... :)

 

99% takich kuponów nie łączy się z innymi upustami. Myślałem, że tu będzie to samo. 

 

No ale 85 funiów za ramę to jakieś szaleństwo.

 

Trochę dziwne geo ma ten trail. Osobiście miałbym chyba problem czy brać M czy L.

No i pierwsze egzemplarze były poskładane chyba po pijaku. Ludzie kupowali korby pod wymiary tej ramy (BB=100 i tył 170mm), a potem było nie-do-wiary :]

 

992690d1433113820-one-fatty-trail-img_28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ivan, zadowolony jesteś z tych Garibaldów i czy one są kremowe, czy białe? Je też można promo-kodem potraktować.  

 

Łysy Gary jest nieco wolniejszy od Randonneur'ów, za to o wiele bardziej komfortowy. Nawet na szutrze i leśnych ścieżkach daje radę.

 

Kremowy on jest.

 

Można potraktowac go kodem, wychodzi 7.79 za sztukę.

 

Nie wiem jak na innych obreczach, ale na Aerowarrior'ach zakładał się ciulowato jak nigdy. Nie pomagało dobijanie ciśnieniem ani ugniatanie. W końcu ułożył się po potraktowaniu rantów płynem do mycia naczyń.

 

na razie mam nakrecone na nich ledwie 137 mil, także na głebsze analizy przyjdzie jeszcze czas. Szczególnie jak przyjdzie mi wymieniać detkę w terenie...

 

So far, so good...

 

Szacunek...

I.

 

 

PS

 

Jak by ktos jakies zakupy to można cuś przedsiewziąc, byle bystro, bo to tylko do fetorku i pewnie wiecej chetnych jest na rozmaite, atrakcyjniejsze klaśmenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...