Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Nie ma to jak prosty, czytelny, inżynierski autocadzik :)

 

... który kosztuje jakie CHORE pieniądze :P

 

BikeCAD zasię jest bardzo popularny, szczególnie pośród ludzi nie planujących zastawienia oka, nerki i watroby na poczet softłeru...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT  :sorcerer:

 

Zabrałem bułkę na wakacje i od razu pierwszego dnia pojechałem ją na playground, który obczaiłem rok temu penetrując ulubiony szlak eurovelo R10. Ta miejscówka mieści się na terenie dawnego dywizjonu rakietowego OP w okolicach Łeby.

 

Najpierw trzeba wgramolić się ponad linię drzew...

 

as09dh89ewf78eh.jpg

 

...jak już się uda to do dyspozycji ma się pasmo czegoś takiego :)...

 

93rh0wlkdfjhwo.jpg

 

...siodełko w dół...

 

e238ryrjghei4o3.jpg

 

...i można spędzić tam pół dnia na zabawie.

 

9rhekfh33ywkkgob.jpg

 

PS. Jazda po naturalnych wydmach nawet fatem w cale nie jest taka prosta jak się wydaje! Ten piasek jest ultra sypki, także trzeba dobrze zaplanować linię zjazdu :)

 

PS2. Zdecydowanie potrzebuje 4.8"!!!  :teehee:

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie to, wiem, ale mierzi mnie połączenie dwóch różnych klamkomanetek, lewej sti a prawej tylko klamki :P A do bar-endo-shifterów nie jestem przekonany.

Takie tam, akademickie rozważania na czas totalnego zamrożenia rowerowych wydatków.

Edytowane przez karolg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forumrowerowe.org/topic/130279-rowery-nietypowe-faty-roznokolowce-29-mx-single-bezprzerzutkowce-bikepackingrafting-itp/?p=1698086

 

zerknij na rozwiązanie naszego szanownego kolegi Dawida z kilku stron wcześniej i porównaj ze swoim stwierdzeniem iż głupie jest połączenie klamkomanetki po prawej i klamki po lewej stronie. W tym temacie tak nie uważamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Głupie to, wiem, ale mierzi mnie połączenie dwóch różnych klamkomanetek, lewej sti a prawej tylko klamki

 

W tym wypadku nie widzę sensu Twojej poprzedniej wypowiedzi że:

 

 

 

1x10 sterowany szosową klamkomanetką, i budźetowy, to bym przygarnął..

 

Weź no się zdecyduj :P

 

Bo inaczej się nie da. Jak ma być 1x :D

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Miałem ten  sam problem, w dodatku mam takie delikatne oczęta :D i jak coś jest nie do pary albo shimano ze sramem.... 
Ale dawno mi to na szczęście minęło (tak koło pierwszego 69erowca). Spasowałem klamkomanetkę (Ivan, jesteś z tych Wielkich) RX100 8s z klamką tektro. Nawet dumałem czy tego alu na shimano nie przemalować na czarno bo wtedy w ogóle wyglądały by bardzo zbliżenie. Ale ważniejsze wydało się jak leży ręka na każdej - idealo nie jest ale do spokojnego pogodzenia.

No cóż jak ktoś chce estetico idealo kupuje zwykłe drogie sramasy albo zwykłe klamy i montuje retroshifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...