Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu śledzę z zainteresowaniem wątek i nie mogę się zdecydować, czy tłuściochy są ok, czy jednak nie. Opony pociągnięte zdecydowaną, grubą kreską, a między nimi jakaś ledwo zarysowana rama. Zapytałem więc wujka Gugla, czy ma coś bardziej spójnego wizualnie - otóż ma! Panie i panowie, tłuściochy pełną oponą i ramą, na dodatek ociekające elektronami:

Caterham Classic E-Bike:

10740002503_e98fdba0cd_b.jpg

10740003263_f6d870a472_b.jpg

 

Oraz młodszy braciszek Caterham Carbon E-Bike:

10740057683_ddb00b95e8_b.jpg

10739799316_3930a55c2e_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

prze-śliczne
...ale gdybyś uważnie śledził ten wątek wiedziałbyś dobrze, że za electrici pseudo biki tutaj palą na stosie!
Masz Pan dużego bana za eletryke (i mini plusa za  odmienną estetykę)


@Adamos - ten filmik mnie zauroczył! I pewnie gdybym mieszkał nadal na Połedniu to pewnie w te pędy pobiegłbym po fata do sklepu (tak, tak, to powiedziałem ja - sceptyk grubej parówy na co dzień)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

I pewnie gdybym mieszkał nadal na Połedniu to pewnie w te pędy pobiegłbym po fata do sklepu


:woot:  Nie wierzę! ;)

Dziś takie fajne słonko, że nic tylko wyskoczyć na powietrze i uskuteczniać zabawy na śniegu takim grubolem. :) Szkoda tylko, że za oknem nie ma takich górek jak w filmiku. :(

PS.1 E-bajkom mówimy stanowcze nie! ;)
PS.2 Nowy tytanowy przełajek od Engin'a na wiadomą wystawę.

NAHBS13_Cross-1-1200x800.jpg



 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Adamos......

no tego chyba tu nie było, będzie na zielono, z rodziny ogóropodobnych Lordowych
np ten all-city (i tu muszę przyznać o zgrozo, że na 10 rowerów tej marki 9 mnie się nie podoba)
tumblr_mzb59y1bhu1t0y1bfo1_1280.jpg

Singular w zieleni (!?)
400116_10151629008214447_300571482_n.jpg

i tajemniczy edelbikes w fazie rodzenia
12254548765_007c53a1ec_c.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
i obręcze z wysokim,

ale to nie o design chodzi ino zwykłą funkcjonalność.... 

 

@Adamos - cholera wie jaki, ale zielony nie będzie na pewno.. choć "ksywa" jak nic wskazywała by na ogórkowy. Tak na 90% będzie to kolor innej tajemniczej bestii z rzadka tylko widywanej....

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...