Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ivan, jak Ty doszedłeś do tego, że to rama :)
Co do suportu - ja bym nie był taki pewnie czy to ftopa (zdjęcie nie pokazuje ale suport jest chyba szerszy niż standardowy), tak samo jak tylne widły - a te są tu pod standardową oś 135mm.. ha!?



ps: przyznam szczerze, fajny plastik kołpak do oddania jest za odpowiedź :) ewentualnie puszeczka Paprykarza LUX

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Adamos - no musisz nam napisac potem jak smakuje piernik maczany w sosie pomidorowym :)
Mielec, robiony pod zamówienie, mocno asymetryczny tylni trójkąt. Zapewne już gdzies tam jeździ bo zdjęcie z marca 2013... czyli, że CO NIEKTÓRZY tu dywagują i dywagują a inni już cichaczem na tłuściochu posuwają, i to polskim tłuściochu... 
Tego jeszcze tu nie było :)

ps: Adamos - przyznam, że liczyłem na Ciebie :) Ale też liczyłem na pełną odpowiedź (łącznie ze źródłem - które "zapomniałem")
A.. właśnie.... za wymienienie Rychtara odbieram nagrodę! Jak mogłeś to alu podpasowac pod palnik Mistrza R?!

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

piernik maczany w sosie pomidorowym



Tfuuu! Pogiełło Kolegę?! Zamoczyć piernik to ja mogę, ale w herbacie, a paprykarz skonsumuję z pieczywem. Dziękuję. :)

No właśnie, ten tylny trójkąt. Najpierw myślałem, że tam komuś coś nie poszło, ale poszukałem źródła (specjalnie dla Ciebie anarchy :) ) i jak się okazuje - wszystko gra i trąbi. Ale po nazwisku użytkownika obstawiałbym jakiegoś Fina?

8599257997_808ef53c21_b.jpg

 

Jak mogłeś to alu podpasowac pod palnik Mistrza R?!



PS. A jakby mu dobrze zapłacić, to by nie zrobił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Adamos - za tego flickra do puszki dokładam kolczyk w postaci kotewki! (przyznaj się-korzystałeś z poszukiwania obrazkiem?)
Ja to wygrzebałem na mtberze....w postaci czyste alu, w sumie tak charakterystyczne paskudne haku jakie mielec pakuje do swoich rowerów od ponad dekady na końcu świata można by rozpoznac :)

ps: nie zrobiłby bo alu nie spawa, po prostu.... Orłowski by zrobił, Mielec tak, Rychtar nie (przynajmniej rok temu tak jeszcze mówił i pewnie się to nie zmieniło)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No kiedyś mi ten ramiak, gdzieś tam przemknął i pamiętałem, że od nas, z Polski, a już nazwa obrazka zaprowadziła mnie na Flicka :) Szczerze mówiąc, to po samym haku Mielca bym nie rozpoznał - zwłaszcza po zdjęciu, które zapodałeś. :no:



I jeszcze Czarna Owca na szlaku (Maroon Bells dokładniej)...

1014341_10152437322231029_962181290_n.jp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Wstrętny ten offset :sick:

 

Dlatego w życiu nie zdecyduje sie na Moonlader'a bo on wyglada jeszcze paskudniej.

 

Wiem, wiem... Jest to praktyczne, uzasadnione i pozwala wymieniać koła między przodem i tyłem.

 

WSTRĘTNE!!!!

 

Szkoda ze to-to nie zostało w Kraju-Raju... No ale jak wiemy Polsza jeszcze nie dorosła niestety do takich ekstrawagancji w życiu codziennym.

 

W końcu to tylko na wyprawy, po śniegu i pustyni :P

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna offca to 36er czy fat, bo widelec jakby od tego pierwszego. I kabli trochę nie kumam, wygląda jakby miał skrzynię biegów (linka do ciągnięcia w dół, druga do ciągnięcia w górę).

 

P.S. Dobra już widzę że to fat, albo rowerzysta ma 9 stóp wzrostu (mocno wysunięta sztyca)

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 4

 

Edytowane przez Tofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Samoróbek jakiś takiś...
więcej fotek: http://www.flickr.com/photos/49382680@N03/7968334458/in/photostream/
tumblr_ma8r2wtCOo1qllvyeo1_1280.jpg



I jeszcze taki ładny, singlowy Nature Boy w barwach bojowych...
więcej fotek: http://prollyisnotprobably.com/2013/09/beautiful-bicycle-tys-death-spray-custom-all-city-nature-boy-sscx/#14
Ty_NatureBoy-DSC-8.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...