Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

[offtop]

@artoor

Pchałeś kiedyś stalową spacerówkę wypełnioną dzieckiem i szpejtem z dzieckiem związanym?

[/offtop]

 

Przyznać się, kto w Bydgoszczy wczoraj o 7:45 jechał koło Multikina zielonym Fat Bike? Specialized Fatboy chyba. To monstrum spowodowało u mnie palpitację serca i rewizję budżetu na 2015.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

koniec słodkichpierdów..
Mała manufakturka Sarif Cycles Worx.
Wynaleziony na necie, zwrócił moją uwagę głównie cudowną filigranowością ogona. Mam nadzieję, że nie było do tej pory. Wersja półtłusta ale na oponach zwykłych.

Sarif-Cycle-Worx-custom-steel-29er-mount

i kilka detali:
Sarif-Cycle-Worx-custom-steel-29er-mount

ile tu miejsca :) rurki przy tej oponie wyglądają mało przekonywująco

Sarif-Cycle-Worx-custom-steel-29er-mount

I jeszcze ich retro malowanie (kto takowe pamięta? )
Bens-Smile2.jpg
tradycyjny układ: SynDrwala & Stalowy Rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam:)

 

Sam nawet malowałem mego waganta w tym "stylu".

 

Malowanie  to jest tak samo stylowe jak spodnie typu piramid.

W latach 90 to był szął ale dzisiaj bym nie załozył.

 

A usprawiedliwiając się troche sam tu wrzuciłem kiedys stalowego fula z suportem na wysokości kolan i zostałem obfukany :)

ehhh życie

 

 

A co do miejsca w schowku przemytniczym to tak to jest jak się zamawia młot thora, no co ja poradzę.

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

A ja myślę, że nie musi byc tak źle. Tzn wartałoby przyinwestować, tam gdzie waga faktycznie bedzie mocarnie rzutować na, że tak powiem po samochodowemu elastyczność sprzętu.

 

Rama/wideł to jak jest, rurki i klamoty można w przyzowitej wadze powyciagać i nie trzeba zastawiać nerki. W co faktycznie warto wsadzić kase to lekkie obręcze.

 

Takie Nextie Wild Dragon to zaledwie 650g za sztuke okupione 320 zielonymi za sdztukę również... O ile czujesz zaufanie do Świata możesz w cenie poniżęj 500USD kupić gotowe koła na ebajcu, ofkors sdiełano w Kitaje... Do tego oczywiśćie bezdętka i w okolicach 13kg nie powinno stanowić jakiegoś dzikiego wyzwania...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... a to pono ja jestem naczelnym malkontentem na tym Forum :P

 

Jak by nie patrzeć najtańszy Grubol po tej stronie Atlantyku.

 

Dostępny w Go Outdors i na ebajcu...

 

Może nie mistrzostwo świata geometrycznie i komponentalnie ale na pewno da posmakować TŁUSZCZU, szczególnie jeśli doposażymy go w jakieś normalniejsze, terenowe opony (choćby onłanowskie Floater'y za 50 funia parka, w twarzowym, różowym kolorku) i podmienimy to czy owo...

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...