Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ja jeszcze przed zakupem bordmana, rozważałem Filterka. Wtedy był poza zasięgiem mojego budżetu, a wkrótce później przeceniony o ponad połowę - za 560 funia na wiggle. :verymad:

Wiem, kolejna oczywistość, ale one jeszcze w niektórych sklepach w UK nówki stoją, mocno przecenione, więc zostanie na ulepszenia. A ten niebieski na Tiagrze do bólu klasyczny. Tak, trochę ułomne, ale ciągle przyjemne dla oka są te ramy i ponoć całkiem nieźle jeżdżą. Obecny następca - Plug też niczego sobie. Plug 5 byłby minimalnie poza budzętem, ale czy warto brać teraz, skoro potrafią je tak mocno przecenić...?

Ja jednak byłbym za ramą od Mistrza R., ale nie od tego z Paprykarzowej Gubałówki. ;)

SDC11402.jpg
dscn6679.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale ale o co chodzi z tą procą? Że niby brak sztwnosci? Jak bozia da to na sp2015 brykniesz sie na moim coticu. Jak tam braku sztywności nie zauważam. Na dodatek możesz wsadzić kapcie do 42mm na koła 29er wiec czego więcej potrzeba. Jedynie co, to cotic mógłby ładniej wykańczać ramy jakimiś klasycznymi mufami. Było by bardziej smacznie ;)

 

- chodzi raczej że w drugą stronę, sztywno na maxa

- co do kół to masz rację, dla mnie zupełnie wystarczy, szersze zakładam i tak raz na rok

- problem z Twoim Cotic'em , tak jak z Peregrine  jest taki że już go nie robią ;)

 

 

@anarchy No i (wybacz Rafał) ale jak chcesz pokazywać prace Mistrza R to zapodawaj świeże prace a nie sprzed 15 lat   :) Kilka przewinęło się przez to forum

 

 

 

eee, coś mnie minęło ? :)  ja wklejałem jakieś prace R. w tym wątku?  wydawało mi się że tylko zasugerowałem udanie się do R. z tym budżetem :)

 

swoją drogą jak napisałeś Peregrine kosztuje właśnie tyle że do mistrza pewnie powrócę z dolarami w sakiewce...i zrobie coś a'la Peregrine wlasnie , bo zawsze przecież coś można poprawić koncepcyjnie;)

Edytowane przez RafalxM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Google translate twoim frojndem i wyjszło... Eisernes Kreuz


Ej no, albo gienkowi włodarze mają mocno monty-pythonowskie poczucie humoru (w co trochę wątpię), albo bardziej chodziło im o Przełęcz Żelaznego Krzyża we francuskich Alpach, w którą od czasu do czasu wpada trasa wyścigu TdF. Ten z gienkowej ramy, kształtem też bardziej przypomina ten "Col de la Croix de Fer" i chyba niewiele ma wspólnego z niemiecki odznaczeniem. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny Grand Sparrow był na OLX jakieś 2-3 tygodznie temu, nawet niedrogo (jakby ktoś chciał stać się posiadaczem takiej rowerowej multipli to była do wyrwania za ~450 zł).

Edit: o przepraszam, był za 300. Znalazłem.

Edytowane przez djzatorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...