Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Hmmm... Policzmy...

 

4klocki za ramę z forkiem przynajmniej

Najtańsze obręcze 36cali po 130 dołków sztuka.

Grupa Alivko, niech bedzie po taniości 9-wiatkowa za jakieś 250 jak przyfarci

Jakies Novatec'ki za 60

Rurki i siodeło najtańsze możliwe czyli pewnie kolejne 50

Najtańsze papućki po 82 sztuka

Dętki po 33 sztuka.

Trzebaby jeszcze dodać jakieś szpryce, kable, dodatki i piardółki, budowę koła zostawiam w Twoich rękach...

 

Kalkulator w dłoń <computing>

 

...

 

 

Eeeeetam... Tanioszka. Nawet 5 klocków nie wyjszło...

 

Gdzie to ja mam drobne? Albo reszte z zakupu bułek dziś rano?

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Niby było ale w odniesieniu do powrotu do koncepcji oraz na rynek warto raz jeszcze pomienić Christini 2WD Fat Bike

 

... tymbardziej że kobitka chce popełnic na przełomie 2015 i 16 przejazd tymże właśnie wynalazkiem przejazd przez całą Antarktydę z postojem na słitfocię na biegunie południowym...

 

Można sie zżymać, że to nie tak jak Larsen, bez wsparcia no ale i tak całkiem niezły plan na wyczyn :)

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to tania Cruiserowa obręcz sprzedawana jako FAT-obręcz za niebotycznie wysoką cenę. Alternatywa:

http://lovebike.pl/obrecze-i-kola/268-obrecz-rowerowa-26-cruiser-alexrims-y303.html

 

No wybacz, ale nawet uznając mizerię obręczy 50 mm, nie polecaj obręczy 30 mm ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50mm to nędza do fatbike  :sick:

 

Ja będę zamawiać niedługo 80mm do swojego z manufaktury Robert und Syn

 

http://www.robsson.de/en/

 

Dziś dostałem od nich info, że w przyszłym tygodniu pojawią się pierwsza obręcz fabrycznie powycinana. Spy foto tu...

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do obreczy, to ta z allegro ma jeden wielki plus, coraz rzadszy w firmowych obreczach - otoz sa kapsle (eyelets); gwarancja ze mozna bedzie dobrze ja napycic.

 

patrzac z drugiej strony (doslownie), obrecz jest na stowe bardzo ciezka, bo ma dwie komory. Do tego dojdzie wpizdziec pracy przy wierceniu (2x wiecej niz ja sie narobilem drylujac swoje od On-One)  http://bikesick.com/drylowanie/

 

 

Ps. jako ze typowe kola do fata sa koszmarnie ciezkie (opona zwijana 1,5kg!), naprawdę dobry pomysl stanowia obrecze trialowe typu "brytfanka", mocno przedrylowane, raczej sklanialbym sie ku wiekszej liczbie szprych i musowo na bezdetce. Moze i tracisz tam pare mm szerokosci oponki, ale przynajmniej nie uje*iesz sie jak pies po 30km wycieczce...

 

pzdrower

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artoor

Jeszcze żaden, ale to żaden rower w historii mojego jestestwa nie zwilżyl mnie tak dosadnie, jak ten Oddity Burnsey.

Tak bardzo nienawidzę dnia, gdy go wykopałeś z czeluści netu.

Ten rower ma absolutnie wszystko koszerne. Burzy wszelki paradygmat mięsny i od dziś, aż po czas, kiedy będę miał go pod własnym rectum area, będzie wisieć na mojej tapecie. AMEN!

14491790227_4c6075ef20_k.jpg

 

@IvanMTB

Przepiękny klunkerz, ale Oddity już wyrył mi dziury w mózgu  :woot:

 

@djzatorze

Moim zdaniem nie liczy się czym jeździsz, ale jak jeździsz. Jestem prawie pewien, że posiadając takiego klunkersa jak z linku od IwanMTB, byłbym w stanie zapuścić tęgie wąsy w ciągu doby i rozkopać wam kołami Kanadę, tak że nowej nazwy dla tego terenu, trzeba by szukać wśród dawnych republik radzieckich.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

hint:

 

 

original DH bike

 

To przepraszam czego sie spodziewać? Wodotrysków? Migaczy do odkurzacza na wrotkach? Skoro chcesz być die hard retro to nakindżaj jak Rybak i Wąsaty Tomek lat temu worek :P

 

 

Opona do fata ciężka...

 

Ale że niby jak ma być lekka? Przecie to 4-5 cali gumska. Zrobisz lekko to bedzie się dziurawic na piasku :P

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artoor

Jeszcze żaden, ale to żaden rower w historii mojego jestestwa nie zwilżyl mnie tak dosadnie, jak ten Oddity Burnsey.

Tak bardzo nienawidzę dnia, gdy go wykopałeś z czeluści netu.

Ten rower ma absolutnie wszystko koszerne. Burzy wszelki paradygmat mięsny i od dziś, aż po czas, kiedy będę miał go pod własnym rectum area, będzie wisieć na mojej tapecie. AMEN!

 

 

Jako stręczyciel na dorobku bardzo się cieszę, bo klienci dzisiaj coraz wybredniejsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...