Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

i-give-up.jpg

 

PS. Wy chyba naprawdę nie kochacie swoich rowerów. :(

 

Słuchajcie z braku laku musi stać na gazetach albo w piwnicy :) w piwnicy nie mam jeszcze dobrych drzwi tylko te klasyki a nie chce stracić roweu od razu. Gazety pod koła nie mój wymysł a pewnie nie zgadniecie kogo....

 

Czemu mam nie kochać swojego roweru ") za taką cenę go wyrwałem w sklepie 999zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

erzurum - zdecydowanie tak, choć zrobić zdjęcie pod światło umieć trzeba. A skoro ktoś nie uważa się za fotografa i nawet nie dba to niech choć pokaże rower tak co by było widać co to. Bo nie wiadomo co ta fota miała pokazać. Najgorsze, że temat robi się podobny do tego z 29era. ech.... 
Zresztą..
bardzo fajna artystyczna fota, z "lekka" przepalona i nie dokładnie skadrowana. Jak to mówi mój znajomy (fotografik) "jak pion jest i i zdjęcie nie ruszone to już jest perełka". No tu ciut zabrakło bo rower leci na dziób. Ale tylko "ciut".
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Giantów sporo się wysypało :)

Mały ekscentryczny update, wrzuciłem X-Fusion i jego praca podoba mi się bardziej niż talasa RLC! Jakaś taka bardziej liniowa i regulacja znacznie łatwiejsza :D

Zważyłem też tę kupę stali, 11,2kg - nie najgorzej :icon_mrgreen:

Lepsze fotki będą jeśli w poniedziałek będzie pogodna pogoda ;)

 

Edytowane przez klon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A że technicznie mogłoby być lepsze - to już wytłumaczono. Wtedy stałby tam perfekcyjnie sfocony hexagon X2 czy Lazarro Senatore ;)

Między perfekcją a mizerią jest kilka etapów pośrednich, ale faktycznie wolał bym oglądać perfekcyjnie sfoconego Hexagona ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

(boszzz jakim trzeba być.... żeby rzucać takimi hasłami jak hexagon, że niby jak? że jak za 5-8 tys to dopiero warto zdjęcie zamieszczać? ja rozumiem, że kolega M to wpierw patrzy w napęd a potem dopiero w gębę czy warto "cześć" powiedzieć)
Ja podobnie jak Rulez wolałbym dobrze skadrowanego i oświetlonego krossa niż smutno szary fantom gianta.

No ale może rzeczywiście skończmy narzekania. Tylko czekać kiedy się nam tu NS, Inny NS, on-one czy...Stump 650 pojawi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anarchy, idź się przewieźć, bo zaczynasz gwiazdorzyć.

Nie o sprzęt mi się rozchodzi, tylko o klimat zdjęcia. Zresztą nie tylko do mnie ono przemówiło mimo kulejącej jakości.

Nie spotkałeś mnie na szlaku, więc nie wiem na jakiej podstawie oceniasz moje zachowanie. Po co te osobiste wycieczki?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Rzucam pierwszego transa w górach.
 (wow!)

 

 

 

Teraz na rowery wsiadają już wszyscy, więc 4 posty i do galeri. Oczekuję więcej postów typu "kolarstwem zaczolem zajmowa siem dzis rano zalajkujcie mi bajka"


i jeszcze to o Hexagonie... 

pierwszy fulik w życiu i komuś się napuchło....no i komu by się przydał snickers?
ale masz rację, koniec osobistych wycieczek ;) 
peace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z wtopą :) zamieszczam raz jescze foto mojego nowego roweru. Kupiłem za doradztwem a może bardziej też atrakcyjną ofertą cenową  złożoną przez sklep rowerowy --- 2200zł :) choć cena katalogowa 3599 zł model to Focus Black Forest 3.0 27R rozmiar M model 2014 plus dodatkowo zakupiłem komplet oświetlenia z Lidla i powiem Wam, że oświetlenie przód daje konkrene światło a cena za zestaw 59,90 jest idealna jak za komplet. Z dodatków to jeszcze doszła stopka na trójką oraz kask.

 

1d1020cad833b89emed.jpg

Edytowane przez jakubeklbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego że z braku laku rower mam i w teren i miasto(mała piwnica w tym rower dziecka,żony,mój) to troche potrzebuje stopki bo jakoś podpieranie o budynek lub kladzenie w trawie mi nie leży... to trochę wiesniackie jak dla mnie. Fakt że stopka średnio wygląda z mtb ale cóż... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

podpieranie o budynek lub kladzenie w trawie mi nie leży... to trochę wiesniackie jak dla mnie


Ooo, a z takim twierdzeniem, to się jeszcze nie spotkałem. :huh::blink::wacko:

Do tej pory opierałem rower o budynek, ławkę, drzewo albo kładłem w trawę i było OK. No cóz, chyba jestem trochę wieśniacki. :(:confused::ermm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakubeklbn, zdjęcie much better. Z twierdzeniem, że brak stopki w rowerze MTB jest wiesniacki... hmmm... idziesz mocno pod prąd.

 

anarchy, jak chcesz zakończyć osobiste wycieczki to je po prostu zakończ, a nie tylko pisz, że kończysz. Wyrwałeś strzępy moich wypowiedzi z kontekstu i na siłę ripostujesz, dorabiając mi przy tym gębę człowieka, który z racji zakupu roweru mocno się zapowietrzył. Błądzisz głęboko w lesie i tyle tylko Ci napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

adamos, słoma z spd-ów Ci wystaje i tyle! :D :D
cała banda wieśniaków na tym forum i, szkoda gadać, nie znocie się i tyla!

A z drugiej strony, moje chłopaki też mają stopki w bikach, jeżdżą w terenie i niech mi któryś powie, że to Małe Wieśniaczki!

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...