Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co do samej jazdy - bajka, trochę się bałem o to że nie ma blokady i na prostym będzie ciężko - nie jest

Bałem się że ten sektor silver nie będzie dorastał do pięt FOX'owi CTD który miał Trance 2 ujeżdżany wcześniej - niepotrzebnie
Co mnie zadziwiło, podjeżdżam na tym rowerze tam, gdzie nie mogłem na moim HT. Póki co jestem mega zadowolony :)

 

 

Pięknie oddałeś urodę tego roweru. Ja swojego mam od końca stycznia, ale jeszcze nie doczekał się fot choćby w połowie tak dobrych, to i nie wrzucałem.

 

Moje odczucia są takie, że blokada byłaby potrzebna, gdyby chcieć się na tym rowerze ścigać. Wtedy konieczna byłaby też kuracja odchudzająca.

 

No ale nie jest to rower wyścigowy. W jeździe turystycznej sprawuje się genialnie. Mam awersję do gmerania w zawieszeniu w czasie jazdy a ten rower radzi sobie bez blokad platform i klikania przełącznikami. Bardzo mi to odpowiada.

 

Podjazdy robi mi się łatwiej niż na HT - gdy wziąć pod uwagę utrzymanie przyczepności - jest przyklejony do podłoża, nie mam też problemów z myszkowaniem przedniego koła.

Za to robi się te podjazdy gorzej, biorąc pod uwagę większą moc, którą trzeba włożyć w korby. Czuć 3 dodatkowe kilogramy i zawieszenie też coś mocy zawsze podbierze. Generalnie - rower pozwoli podjechać wszystko, co noga uciągnie.

Na zjazdach oczywiście sam miód i poczucie ogromnej stabilności.

 

Ja bałem się, że rower nie będzie skręcał. Mam XL - 120,4cm bazy kół. W ogóle ich nie czuje w czasie jazdy i to jest moje największe zaskoczeni w tym rowerze. Test ciasnego singielka zdał od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I w końcu do mnie przyszedł :)

Giant Trance 27.5 3

 

Myslałem że ten czerwony kolor będzie kiepski, ale w rzeczywistości wygląda tysiąc razy lepiej niż w katalogu i na stronie producenta - po prostu śliczny :)

 

 
 
 
 
 
 

 

 

Faktycznie, bardzo patriotyczny rower .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny ten Giant.To jest typ roweru gdzie 27,5" pasuje najlepiej ,nie za duze,nie za male.RS Sektor to jest bardzo dobry amorek,bodajze w tej samej obudowie co Revelation.Czytalem kilka testow amorow w brytyjkiej gazetce ,to na pierwszym miejscu byly ; Pike,Revelation.Sector a dopiero pozniej wszystkie Fox'y:)

Gratuluje maszyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy :) o foxach ze swojego podwórka nie mogę powiedzieć nic dobrego. póki co konfiguracja z rock shoxami sprawuje się wyśmienicie. Koła 27.5 z pozycji kokpitu wydawały mi się z początku wielkie. Teraz to 26 wydają się małe :P aha, wymieniłem heble na m675 i jest lepiej :)

 

P.s. Dziękuję w imieniu roweru za wszystkie miłe opinie :)

Edytowane przez PeGie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moja maszyna na sezon 2014:) Nowiutki ważył 12.5kg, aktualnie udało się zejśc to 10.8 na oryginalnym napędzie. 

Wyemieniona sztyca, kierownica, mostek, koła i zrobiony system no tubes. 

Napęd myślę że wymienię po sezonie i wtedy może nawet da się zejśc poniżej 10kg. 

 

 

 

 

9d1v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I w końcu do mnie przyszedł :)

Giant Trance 27.5 3

 

Myslałem że ten czerwony kolor będzie kiepski, ale w rzeczywistości wygląda tysiąc razy lepiej niż w katalogu i na stronie producenta - po prostu śliczny :)

 

 
4EWkTS1.jpg
N9zcmbP.jpg
yQPc1kb.jpg
hUgrgh1.jpg
eSsD1Ng.jpg
 
 
Co do samej jazdy - bajka, trochę się bałem o to że nie ma blokady i na prostym będzie ciężko - nie jest
Bałem się że ten sektor silver nie będzie dorastał do pięt FOX'owi CTD który miał Trance 2 ujeżdżany wcześniej - niepotrzebnie
Co mnie zadziwiło, podjeżdżam na tym rowerze tam, gdzie nie mogłem na moim HT. Póki co jestem mega zadowolony :)

 

Śliczna rama, zakochałem się !!

Edytowane przez crupez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i muszę teraz skrytykować trochę Gianta. zamontowałem swój koszyk Elite'a i nie jestem w stanie do niego włożyć nawet najkrótszego bidonu. Wystarczyłoby o 3cm przesunąć bliżej suportu śruby, i byłoby ok. Zamontowałem koszyk z prętów i przy wkładaniu bidonu rysuję nim ramę. Chyba czas się przeprosić z bukłakiem :/

Edytowane przez PeGie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dopisuję się do tego kółka  od poniedziałku próbuję ujeździć KTM-a model Lycan 651 :D po lekkiej modyfikacji zostały wymienione hamulce na xtr, kierownica, pedały, sztyca i siodełko. Reszta tak jak fabryka dała.

 

 
 
Jeździ się super widać różnicę :) jednym słowem zmiana miała jakiś sens.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moja maszyna na sezon 2014:) Nowiutki ważył 12.5kg, aktualnie udało się zejśc to 10.8 na oryginalnym napędzie. 

Wyemieniona sztyca, kierownica, mostek, koła i zrobiony system no tubes. 

Napęd myślę że wymienię po sezonie i wtedy może nawet da się zejśc poniżej 10kg. 

 

 

 

 

9d1v.jpg

 

 

SIVYEX, mozesz napisac na co dokladnie powymieniales komponenty i przede wszystkim jakie kola wrzuciles do KTM-a?

 

Podana waga jest rozumiem z pedalami w rowerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztyca Carbon - china - 190g, stara 340g - zysk 150g.

Kierownica Amoeba Scud - 112g, stara 205g - zysk prawie 100g

Mostek Syntace F99 - 115g - stary 185g - zysk 70g

Koła Jagu Elite - 1550g - stare 2100g - zysk 550g.

Tarcze hamulcowe Rotor - zysk 80g (na obu).

Chwyty - na pianki, zysk 50g

No i no tubes - myślę że zysk ok 250g

 

 

Waga oczywiście z pedałami koszykiem na bidon i licznikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gratuluje Trance'ów. Co do czerwieni to faktycznie na zywo wyglada powalajaco dzieki dodatkowi brokatu.

 

Pamiętajcie o rejestracji na stronie Gianta dla uzyskania wieczystej gwarancji na ramę.

o!  :sweat: nie pomyślałem o takim rozwiązaniu. Anarchy dziękuję Ci bardzo za pomysł. Zaraz poszukam takiego rozwiązania w necie, bo jednak bukłak i plecak jakoś mi nie pasują :)

Nie musisz szukać daleko, Giant też ma takie rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..mocno giantowo zapachniało  :036: ... Ja rozumiem, ze jak się handluje i "kocha"...
To przy okazji (a po za tematem) zapytam Marcinie:
- czy ta wieczysta gwarancja nadal nie obejmuje tych którzy sami wymienią sobie korby w rowerze? Albo przerzutkę? (jak to czasem się słyszało)  Bo jeżeli tak to do końca życia mam być przywiązanym do "autoryzowanego serwisu" .. no ja dziękuję ;)
- jak to jest, że (w nawiązaniu do bardzo starego postu dotyczącego USA i Pl i tego jakoby nie było dziś już żadnych różnic) TCXów SLR nie ma na naszym rynku? (ba! nawet Pepiczki mają a u nas nie)

ps: żeby nie było - jak by nie było lubię markę i niektóre ich rozwiązania
ps2: a czerwień jest świetna, tylko napisów i wzorków zdecydowanie za dużo (i kolor ginie)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...