Skocz do zawartości

[Ramy,Rowery 650b] nowe i przeróbki


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt, Baronie Ivanie, że pośmigałem chwileczkę i powróciłem posłusznie na łono Wielkiej Kiszki niczym skruszony zdrajca po niewinnym skoku w bok...ale przynajmniej wiem czym to pachnie i jak się to-to je i z czystym sumieniem polecam każdemu osobnikowi gotowemu popsuć myśl projektanta ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Po endurackim Bronsiu Santa prezentuje ścieżkowca bazowanego na Blurze TRc.

 

Santa Cruz Solo

 

Santa-Cruz-Solo.jpg

 

Santa-Cruz-Solo-Black.jpg

 

125mm VPP2, alu i wungiel, 142x12 z tyłu, miejce na 2 koszyki bidonu, ISCG-05, suport gwintowany 73mm - Bravo Santa!!! - tylny widelec 435mm, suport 334mm, podsiodłówka 73st, główka ramy 68st.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

324 :P

 

No faktycznie, super jak na hardtaila XC ...

 

 

Author Epoque ,czyli A-Gang Patriot w wersji 120 mm jako Author

Author14new_epoque_cl.jpg

 

Czy już pisałem,że mnie się Patriot/Epoque podoba?

Pisałeś, a rower (rowery)to  faktycznie coś świeżego w zalewie tych Sant czy innych wynalazków, ciekawe jaka będzie cena finalna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

ps: ktoś chce kupic Speca FSR Pro z brainem? pod takie starożytne koła - 26inchów

 

Daję monetę jednozłotową. Ze względu na starożytność.

 

A propos Patriota od Aganga- ma on ci zastapic obecnego Cult'a i być od niego droższy. Niestety.... Pewnie framesetów nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

I czy RM opatentował swój patent na Europę....

Ciekawe jest to ,że Author ,jako Firma-Matka dla A-ganga, najpierw wprowadza skądinąd ciekawy projekt ramy do Aganga, a później do swojej oferty.

 

Anarchy ,jak z moją ofertą na Speca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

hehe
co do lepszego modelu w firmie córce - jeśli tak zakłada polityka firmy? 
Może za jakiś czas a-gang będzie kojarzony z cięższym sprzętem a author z CX i niżej (w sumie w ciężkim sprzęcie nigdy im nie szło)
A  S-works i spec choc hmmm to złe porównanie bo tam wybitnie firma chce pokazac, że SWorksy są dla "nie-śmiertelników" a przynajmniej nie tych ze wschodniej części Europy :(

Durnykocie - Spec spakowany, zastanawiałem się tylko czy przesyłka po mojej stronie :) :)
A poważniej - pewnie w 2014 będę szukał rozwiązania "problemu", albo przy pomocy Sikorskiego albo (niechętnie) poprzez allegro (choc nigdzie tak rzecz nie traci na wartości jak na tym portalu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Durnykocie - Spec spakowany, zastanawiałem się tylko czy przesyłka po mojej stronie

Koszty przesyłki pokryję,ale pod warunkiem,ze trasa transportu tejże nie będzie objazdówką całego świata.

Uwaga - offtop:

- ktoś wie,gdzie ( w naszym kraju) można zakupić relatywnie tanie obręcze 27,5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Miało być tajemniczo i skrycie i tak jakby nieco sie udało. Ibis atakuje oficjalnie w 650B

 

Ibis Mojo HDR

 

mojo_HDR130b-Ibis7258.jpg

 

Platforma roweru 26<--->650B. W zależności od pomysłu mozna sobie dowolnie żonglować rozmiarami.

 

W wersji 650B trzeba zastosować 5mm podkładkę redukujacą skok dampera co da nam 150mm na tylnim zawiasie. Zalecane jest niesteosowanie opon szerszych niż 2.35 cala oraz spuszczenie powietrza do zera z dampera w celu sprawdzenia czy aby nie ma zadnych kolizji na linii papuć-rama.

 

Reszta numerków wyglada nastepujaco - z forkiem 140mm: tylni widelec 435mm, suport na wysokości 343mm, główka ramy 67.1st, podsiodłówka 71.1st.

 

Rama jest kompatybilna z napinaczem ISCG-05, oraz jest lżejsza o 130-180g od zwykłego Mojo HD - w zależności od rozmiaru i koloru.

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...