Skocz do zawartości

Mieciu

Root Admin
 • Liczba zawartości

  4 256
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Mieciu w dniu 28 Sierpnia 2013

Użytkownicy przyznają Mieciu punkty reputacji!

Reputacja

186 Bardzo dobra

2 obserwujących

O Mieciu

 • Tytuł
  K.Jarzyna

Ostatnie wizyty

16 478 wyświetleń profilu
 1. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 2. Mieciu

  Rower do skakania

  Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
 3. Loverowi to projekt rowerowy, który powstał z miłości do turystyki rowerowej i uczucia dwojga zakręconych osób - Aleksandry Szczepańskiej oraz Daniela Sienkiewicza. Nasze wyprawy rowerowe charakteryzują się niezależnością, którą zapewnia jazda z sakwami. Podczas wielodniowych tras stołujemy się w najlepszych restauracjach, tych na łąkacz, czy brzegarz rzek, śpimy w namiocie, często w nieoczywistych miejscach. Każda nasza przygoda znajduje swoje odzwierciedlenie w relacjach oraz filmach, które, dzięki sile Internetu, są inspiracją dla setek osób. W naszym rowerowym dorobku są dziesiątki kr
 4. Tak, jest to celowy zabieg żeby nie musieć nikomu przypominać o 'dobrych zwyczajach' i nie powielać ostatniej wypowiedzi. Z plusów dodatnich i ujemnych, jest więcej dodatnich... A ten bug z dynamicznym odświeżaniem - będzie trzeba dopracować Czuję, że będzie to wymagało dodatkowego dopracowania.
 5. Mieciu

  [Zdjęcia]

  Problem ROZWIĄZANY.Użyj funkcji 'ZGŁOŚ', jeżeli posiadasz wątpliwości/zażalenia/reklamacje lub chcesz ponownie otworzyć temat.
 6. Mieciu

  Reba RL - skok.

  Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
 7. Mieciu

  [Zdjęcia]

  Zrobione, jakby Ci się nie odświeżyło, spróbuj CTRL + SHIFT + R. Ewentualnie wyczyść cache przeglądarki. Jeżeli chcesz, mogę Ci przesłać te zdjęcia też spakowane - 20mb
 8. Ciemny motyw jest już dostępny. 'Wajha' jest na samym dole strony
 9. Dzięki za info. Ciemny motyw niedługo wróci. Rozumiem doskonale, że ten refresh jest szokiem dla niektórych. Przy każdej zmianie motywu pojawiały się podobne głosy, najczęściej negatywne. Ja też nie lubię zmian i sporo rzeczy widzę, które wagają dostosowania. Postaram się w najbliższym czasie wszystko dopiąć. Zmiana była konieczna z uwagi na bezpieczeństwo. Stary skin nie był do końca kompatybilny z nowszym silnikiem. Będę wdzięczny za cierpliwość i wyrozumiałość.
 10. Mieciu

  [Zdjęcia]

  Słuchaj, wiem, że te zdjęcia dla Ciebie to ważna sprawa i fakt, że coś tam się namieszało, mocno mnie zbiło z tropu. Chcę Ci pomóc, ale mam tutaj po migracji jeszcze pełną listę zadań i nie wiem jak szybko mógłbym wskoczyć na ten problem. Może mógłbyś mi pomóc i np. po prostu wgrać na nowo te fotki? Pewnie mniej Cię to będzie kosztować czasu i szybciej to ogarniesz niż ja. Dzięki.
 11. Mieciu

  [Zdjęcia]

  ok, postaram się zgłębić temat
 12. Problem ROZWIĄZANY.Użyj funkcji 'ZGŁOŚ', jeżeli posiadasz wątpliwości/zażalenia/reklamacje lub chcesz ponownie otworzyć temat.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...