Skocz do zawartości

Mieciu

Root Admin
 • Liczba zawartości

  4 307
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Mieciu w dniu 28 Sierpnia 2013

Użytkownicy przyznają Mieciu punkty reputacji!

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

19 701 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika Mieciu

 1. Celowo. Żeby nie powielać tej same wiadomości tuż po niej samej.
 2. Zobaczymy, czy ktoś jeszcze ma podobny problem...
 3. Co znaczy 'ogarnijcie sobie cache (albo cookies)'? Możesz dokładnie opisać problem?
 4. Myślę, że sznib wyczerpał temat swoim przykładem o urzędzie. To brak szacunku dla innych ludzi, którzy korzystają z forum. Samo odczytanie i zrozumienie tekstu bez interpunkcji i ogonków to spory wysiłek, a jeszcze autor oczekuje, że ktoś mu na to odpowie. I nie jesteśmy w 3 klasie szkoły podstawowej, żeby próbować wykpić się jakąś tanią wymówką 'nie mam polskiej klawiatury'. Potrafisz włączyć komputer, szanujesz czas innych, to poświęć tę jedną minutę na zainstalowanie jej, włączenie autokorekty albo autouzupełniania.
 5. Cieżko stwierdzić, bo niewyraźne są te zdjęcia. Tak czy siak, na pierwszy rzut oka wygląda to jak problem z cachem. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, ewentualnie jak już remover wspomniał, spróbuj z innej przeglądarki.
 6. musiałbyś pokazać zawartość konsoli: np. w przeglądarce chrome wciskasz F12 i przełączasz się na zakładkę console.
 7. Problem ROZWIĄZANY.Użyj funkcji 'ZGŁOŚ', jeżeli posiadasz wątpliwości/zażalenia/reklamacje lub chcesz ponownie otworzyć temat.
 8. Z tego, co się orientuję, to jedyny sposób na wykluczenie jakiegoś forum, to stworzenie własnego kanału. Nie ma globalnego ustawienia na to.
 9. Zmieniono stary silnik rankingowy na nowy... teraz to wygląda bardziej jak w platformach typu Steam.... 'recent badges' oznacza 'ostatnio zdobyte odznaki'... Muszę ogarnąć jeszcze tłumaczenia Dajcie znać, jeżeli znajdziecie gdzieś nieprzetłumaczone frazy. Wydawało mi się, że wszystko wyłapałem
 10. Dzięki wszystkim za czujność i pomoc, w szczególności zekker. Temat zamykam, bo wszystko śmiga.
 11. no juz nic nie restartuje na dziś.
 12. jest coś na rzeczy. U mnie np. soft antywirusowy nie wpuszcza na żadnej przeglądarce. Na innym komputerze z kolei to samo oprogramowanie i firefox i wszystko chodzi. Może to kwestia aktualizacji. Wiem, że coś się miało zmienić u wydawcy certyfikatów i może być tak, że starsze oprogramowanie może mieć z tym problem. Trudno jest mi teraz jednoznacznie powiedzieć o co chodzi. Może coś się musi zaktualizować, odświeżyć. Może trzeba cache przeglądarki wyczyścić. Będę jeszcze sprawdzać, co da się z tym zrobić. Testowałem na FF 96. Tutaj działa. Może też reinstall pomoże. Miałem podobny problem wczoraj na chromie mobilnym z inną stroną.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...