Skocz do zawartości

Mieciu

Root Admin
 • Liczba zawartości

  4 304
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez Mieciu

 1. Celowo. Żeby nie powielać tej same wiadomości tuż po niej samej.
 2. Zobaczymy, czy ktoś jeszcze ma podobny problem...
 3. Co znaczy 'ogarnijcie sobie cache (albo cookies)'? Możesz dokładnie opisać problem?
 4. Myślę, że sznib wyczerpał temat swoim przykładem o urzędzie. To brak szacunku dla innych ludzi, którzy korzystają z forum. Samo odczytanie i zrozumienie tekstu bez interpunkcji i ogonków to spory wysiłek, a jeszcze autor oczekuje, że ktoś mu na to odpowie. I nie jesteśmy w 3 klasie szkoły podstawowej, żeby próbować wykpić się jakąś tanią wymówką 'nie mam polskiej klawiatury'. Potrafisz włączyć komputer, szanujesz czas innych, to poświęć tę jedną minutę na zainstalowanie jej, włączenie autokorekty albo autouzupełniania.
 5. Cieżko stwierdzić, bo niewyraźne są te zdjęcia. Tak czy siak, na pierwszy rzut oka wygląda to jak problem z cachem. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, ewentualnie jak już remover wspomniał, spróbuj z innej przeglądarki.
 6. musiałbyś pokazać zawartość konsoli: np. w przeglądarce chrome wciskasz F12 i przełączasz się na zakładkę console.
 7. Problem ROZWIĄZANY.Użyj funkcji 'ZGŁOŚ', jeżeli posiadasz wątpliwości/zażalenia/reklamacje lub chcesz ponownie otworzyć temat.
 8. Z tego, co się orientuję, to jedyny sposób na wykluczenie jakiegoś forum, to stworzenie własnego kanału. Nie ma globalnego ustawienia na to.
 9. Zmieniono stary silnik rankingowy na nowy... teraz to wygląda bardziej jak w platformach typu Steam.... 'recent badges' oznacza 'ostatnio zdobyte odznaki'... Muszę ogarnąć jeszcze tłumaczenia Dajcie znać, jeżeli znajdziecie gdzieś nieprzetłumaczone frazy. Wydawało mi się, że wszystko wyłapałem
 10. Dzięki wszystkim za czujność i pomoc, w szczególności zekker. Temat zamykam, bo wszystko śmiga.
 11. no juz nic nie restartuje na dziś.
 12. jest coś na rzeczy. U mnie np. soft antywirusowy nie wpuszcza na żadnej przeglądarce. Na innym komputerze z kolei to samo oprogramowanie i firefox i wszystko chodzi. Może to kwestia aktualizacji. Wiem, że coś się miało zmienić u wydawcy certyfikatów i może być tak, że starsze oprogramowanie może mieć z tym problem. Trudno jest mi teraz jednoznacznie powiedzieć o co chodzi. Może coś się musi zaktualizować, odświeżyć. Może trzeba cache przeglądarki wyczyścić. Będę jeszcze sprawdzać, co da się z tym zrobić. Testowałem na FF 96. Tutaj działa. Może też reinstall pomoże. Miałem podobny problem wczoraj na chromie mobilnym z inną stroną.
 13. Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
 14. Problem ROZWIĄZANY.Użyj funkcji 'ZGŁOŚ', jeżeli posiadasz wątpliwości/zażalenia/reklamacje lub chcesz ponownie otworzyć temat.
 15. Problem ROZWIĄZANY.Użyj funkcji 'ZGŁOŚ', jeżeli posiadasz wątpliwości/zażalenia/reklamacje lub chcesz ponownie otworzyć temat.
 16. Ok, spróbuj jeszcze raz. Do wyczyszczenia danych sesji użyj devtools Chrome > F12 > zakładka Application > clear site data
 17. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 18. Mieciu

  Rower do skakania

  Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
 19. Loverowi to projekt rowerowy, który powstał z miłości do turystyki rowerowej i uczucia dwojga zakręconych osób - Aleksandry Szczepańskiej oraz Daniela Sienkiewicza. Nasze wyprawy rowerowe charakteryzują się niezależnością, którą zapewnia jazda z sakwami. Podczas wielodniowych tras stołujemy się w najlepszych restauracjach, tych na łąkacz, czy brzegarz rzek, śpimy w namiocie, często w nieoczywistych miejscach. Każda nasza przygoda znajduje swoje odzwierciedlenie w relacjach oraz filmach, które, dzięki sile Internetu, są inspiracją dla setek osób. W naszym rowerowym dorobku są dziesiątki krótkich wycieczek rowerowych, ale najbardziej dumni jesteśmy z tych dłuższych, wielodniowych wypraw. Wyprawa Zakopane - Gdańsk, trasa szlakiem polskich latarni morskich Świnoujście - Hel i 1500 kilometrów w oparciu o Green Velo. Apetyt rośnie w miarę jedzenia - postanowiliśmy zrobić coś większego. Kolejne rowerowe wyzwanie, poza granicami naszego kraju nazwaliśmy "EuroBajk'a". Startujemy na początku czerwca tego roku i w ciągu 2 miesięcy mamy zamiar pokonać 3000 kilometrów. Start i meta naszej wyprawy ma miejsce w Polsce, a po drodze cała seria europejskich atrakcji. Tych znanych i mniej oczywistych. Poglądową trasę znajdziecie w przygotowanej przez nas mapie wyprawy. EuroBajk'a zaprowadzi nas na tak magiczne miejsca jak Wenecja, Balaton, czy dolinę Dunaju. Skorzystamy z tras Eurovelo, czy Parenzana, ale nie ogarniczamy się do wytyczonych już szlaków. Perspektywa dojechania do Morza Adriatyckiego przyprawia nas o szybsze bicie serca, ale rower daje nieograniczone możliwości. Ta przygoda, jak każda inna, będzie przełożona na relacje wideo na youtube oraz podsumowania z każdego dnia na naszym Facebook'u, czy Instagramie. Dron, kamerki GoPro i smartfon zawsze jest pod ręką. Liczymy, że europejska bajka będzie dla Was zastrzykiem inspiracji. Jednym z naszych haseł jest "jedźmy razem", dlatego już teraz zapraszamy Was do śledzenia naszych poczyniań na mediach społecznościowych. Chcieliśmy podziękować forumrowerowe.org za objęcie naszej wyprawy patronatem medialnym - to dla nas bardzo ważne i spora dawka motywacji.
 20. Tak, jest to celowy zabieg żeby nie musieć nikomu przypominać o 'dobrych zwyczajach' i nie powielać ostatniej wypowiedzi. Z plusów dodatnich i ujemnych, jest więcej dodatnich... A ten bug z dynamicznym odświeżaniem - będzie trzeba dopracować Czuję, że będzie to wymagało dodatkowego dopracowania.
 21. Mieciu

  [Zdjęcia]

  Problem ROZWIĄZANY.Użyj funkcji 'ZGŁOŚ', jeżeli posiadasz wątpliwości/zażalenia/reklamacje lub chcesz ponownie otworzyć temat.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...