Skocz do zawartości

Ranking

  1. niuti

    niuti

    Użytkownik


    • Punkty

      20

    • Liczba zawartości

      592


  2. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      16

    • Liczba zawartości

      11 535


  3. zekker

    zekker

    Użytkownik


    • Punkty

      15

    • Liczba zawartości

      8 339


  4. Marinbiker

    Marinbiker

    Użytkownik


    • Punkty

      14

    • Liczba zawartości

      385


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 05.09.2023 w Odpowiedzi

  1. Bo nieznośny upał i wciąż pod górę
    13 punktów
  2. Bo przeprawa nad kanałem Ł-9, jeszcze tylko kilometr przez łąkę i znów byłem na szlaku w Puszczy Kampinoskiej😉
    13 punktów
  3. Bo dla takich widoków warto było 5 km podjazd zrobić. I kilka innych wcześniej.
    12 punktów
  4. Bo prawdziwych gwiazd nie szukaj w Hollywood
    12 punktów
  5. 10 punktów
  6. Bo można w końcu odpocząć: Nie moje rowery i nie moja grupa Gdzieś mniej więcej w połowie pętli Międzygórze, po prawej poza kadrem jest Czarna Góra.
    9 punktów
  7. Bo se trasę wyznaczyłem 😱 A najgorsze, że musiałem się szybko ewakuować bo mi jedna z koleżanek do siodełka zaczęła dobierać i sobie spodenki o drut kolczasty rozprułem 🤬
    8 punktów
  8. @Mandoleran: w swej ignorancji nie byłem świadom multiplikacji Pizzerii 105 i już myślałem, że gdzieś koło Choszczna przyjdzie nam pokorbić 😉
    8 punktów
  9. Ani chybi lato ma się ku końcowi. Ściółka pachnie już jesienią...
    7 punktów
  10. Powietrza w około to tutaj nie brakuje.
    7 punktów
  11. Po ostatniej podróży z roboty w totalnej ulewie, z chińską wiatrówko-deszczówką na grzbiecie i permanentnym przemoczeniu, postanowiłem kupić "ceratę" z prawdziwego zdarzenia. Wybór padł na Bontragera, bo była przecena😄. Jej zaletą jest możliwość złożenia do własnej kieszeni, zajmuje wtedy bardzo niewiele miejsca. No i dzisiaj dotarły różowe gumy...
    3 punkty
  12. 3 punkty
  13. Bo na dole grają w siatkę plażową, a na górze chmurzysko.
    3 punkty
  14. Bo zachód słońca nie nad Narwią
    3 punkty
  15. Festiwal Górski w Lądku-Zdroju w tym roku poświęca nieco miejsca (i czasu) turystyce rowerowej z sakwami: Robb Maciąg opowie o wyprawie rowerowej przez tybetański Ladakh, Anna Winczakiewicz opowie o szlaku Alpe-Adria w Austrii i we Włoszech, ... a ja opowiem o naszych doświadczeniach z kilku dobrych szlaków rowerowych z Europy, m.in. o Szlaku Jezior w Szwajcarii, o szlakach rowerowych w Południowym Tyrolu i Trentino, w tym o Via Claudia Augusta, będzie także słówko o Alpe-Adria, może wcisnę magistralę Rudaw w Niemczech. Będzie również - a może przede wszystkim? - rowerowa Małopolska: Velo Dunajec, Velo Czorsztyn i Szlak wokół Tatr. Nie będę sobą, jeśli nie poświęcę też chwili na wyjaśnienie, czym właściwie w tych czasach jest "dobry" szlak rowerowy i dlaczego ważne jest ich budowanie Zapraszam - już w czwartek! Cały program 28. Festiwalu Górskiego: https://www.festiwalgorski.pl/harmonogram-2023/ Szy.
    2 punkty
  16. przedstawiam Eduardo Bianchi Spillo Racing
    2 punkty
  17. 2 punkty
  18. Bo spacerkiem z młodym Pozdrow'er😘
    2 punkty
  19. Bo, jak sama nazwa wskazuje, jest to droga dla gravela, co widać na załączonym obrazku
    2 punkty
  20. 2 punkty
  21. Google już kilka razy wywiozło mnie rowerem w "las". Dwa tygodnie temu jadę w nowe tereny, dojeżdżam do wioski i szukam drogi. Zapytany miejscowy tubylec mówi: "No panie, tam to za PRL była droga ale teraz brzózki rosną".
    1 punkt
  22. Kolejne podejście do obszywania gripów skórą. Tym razem na obu końcach przeszyłem przez gąbkę, by skóra się nie przesuwała. Myślę, że jednak warto wstępnie połączyć te dwa elementy klejem, co ułatwi zrobienie równego ściegu. No i te szwy można robić jakieś bardziej estetyczne (jest kilka rodzajów) i stosować różne kolory nici. Ilością skóry (dokładnie obwodem) można w pewnym sensie sterować twardością piankowego gripa, bo mocniej ściągnięty uzyskuje tak jakby większą twardość. Tylko trudniej wtedy założyć na kierownicę.
    1 punkt
  23. Bo tato, odpocznijmy. Pozdrow'er😘
    1 punkt
  24. Bo chłop najpierw pomamrocze, potem łapę wpycha w krocze
    1 punkt
  25. Bo wrzesień też może być rowerowo udany.
    1 punkt
  26. Bo Orlica faktycznie dzika: Woda była lodowata, mimo że środek lata.
    1 punkt
  27. Zawsze stawiam piwo tylko nikt nie przychodzi 😉 Pozdrow'er😘
    1 punkt
  28. U mnie stabilnie - chleją coraz młodsi... na szczęście MO czuwa nad porządkiem
    1 punkt
  29. Bo jeszcze jedno z Mam erek... Pozdrow'er 😘
    1 punkt
  30. Bo Jezioro Solińskie ma bardzo długą linię brzegową (166 km przy średnim stanie wody) i wiele malowniczych zakamarków (poniżej: Zawóz):
    1 punkt
  31. 1 punkt
  32. Prawdziwy bruk w tej mojej płaskoPolsce to już rzadkość. Droga jak z filmu Noce i Dnie...
    1 punkt
  33. To jak już jesteśmy przy technikaliach alli to polecam dla dobra internetowych kolegów skracać linki: https://pl.aliexpress.com/item/32870253346.html?spm=a2g0o.productlist.main.7.bed36eCy6eCyeh&algo_pvid=4a5d637a-f8c6-4e79-b13d-82d96ff5b61f&algo_exp_id=4a5d637a-f8c6-4e79-b13d-82d96ff5b61f-3&pdp_npi=3%40dis!PLN!76.16!19.33!!!!!%402145279016879382082485360d0790!65620199636!sea!PL!0&curPageLogUid=bzuafx3ZMsLx to to samo co aliexpress.com/item/32870253346.html Wszystko co (nie tylko w alli!) po znaku "?" to spam pozwalający namierzyć kto korzysta z jakiego linku od kogo (i kto to tam wie jakie jeszcze informacje sobie tam przekazuje strona).
    1 punkt
  34. Witam ponownie po około 15 latach nieobecności na forum.Dla przypomnienia... Mam na imię Ryszard jestem z Mielca.od kiedy pamiętam śmigam na rowerze ,były i zawody i dalekie trasy.Była i przerwa ,ale ze względu na wiek i problemy ze zdrowiem i otyłością wróciłem do jazdy na rowerze.Na razie rozkręcam się ,była trasa 3 cyfrowa ale za zazwyczaj są takie po ok 50 km dziennie ale to raczej w weekendy (niedziela). Na tą chwilę czyli Listopad 22r. od Lipca od kiedy wróciłem na trasę na liczniku mam nabite 1000+ km.ale nie więcej jak 2000km.Mam nadzieję że taki trend będzie nadal... Czy to Szosa czy MTB.Czy ostatnio Grawel nie ma problemu gdzie i po czym będę jeździł ważne że się ruszam.Mam nadzieję tylko że zdrowie i czas pozwoli mi na te chwile przyjemności spędzone na rowerze. Pozdrawiam. Szosa super.....
    1 punkt
  35. Witam się z wszystkimi. Na forum zaglądam od jakiegoś czasu ale formalnie dołączyłem dopiero teraz. Jestem z okolic Rzeszowa a na rowerze jeżdżę od paru lat. Zwykłe dojeżdżanie do pracy plus turystyka bikepackingowa. Najczęściej weekendowe wypady w góry z moją ekipą a w ubiegłe wakacje udało się zrealizować ambitniejszy plan, czyli samotne 470 km. w 5 dni po Beskidzie Niskim i Bieszczadach. Zawsze z pełnym ekwipunkiem czyli namiot, śpiwór, swoje gotowanie itd. Najczęściej spanie ,,na dziko''. Mój rower to budżetowy trekking Lazaro Senatore V którego od jakiegoś czasu przebudowuję. W zasadzie na dziś została z oryginału jedynie rama i widelec To efekt przemyśleń podczas wspomnianej wycieczki wakacyjnej Generalnie idę z nim w kierunku gravel. Najbliższe plany to zmiana widelca na sztywny carbon. Pozdrawiam Daniel
    1 punkt
  36. Dziękuję za komplementy, ale to nie jest aż tak trudne. Trochę cierpliwości, precyzji i naprawdę samemu można sobie gripy obszyć, zwłaszcza okrągłe. Z takimi ergo, z szerokim podparciem to już większa sztuka, np. takie: Jeśli chodzi o skórę, to ja mam z ciuchlandu (w innych regionach Polski nazywanego "szmateksem" lub jeszcze inaczej). Mam jakieś resztki starego płaszcza (szyty z kawałków różnej grubości i jakości), który wykorzystałem kiedyś do oklejenia kolumn głośnikowych (taki składany kit DIY z katalogu firmy Intertechnik), a ostatnio za 20 zł kupiłem skórzane spodnie z naprawdę dobrej jakości skóry. To mi chyba wystarczy na zabawy z obszywaniem różnych drobiazgów na wiele lat. Np. niedawno robiłem sobie gałkę zmiany biegów w samochodzie i wyszło całkiem ładnie, ale tam już konieczne było wstępne oklejenie i formowanie. W każdym razie ja polecam poszukać w takich sklepach z używaną odzieżą, bo czasem za grosze można coś znaleźć jako dawcę materiału. Może to być np. jakaś skórzana torebka, spódnica itp. Albo zapytać o jakieś ścinki u tapicera, kaletnika, szewca.
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...