Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Tu czy w rometowym, oto jest pytanie?

 

Stęskniony za przełajanką nabyłem ramiaka Charge Plug 5 z ibaja(to jest ibajowy outlet dystrybutora m.in. Charge na jUKej) w baardzo okazyjnej cenie. Poskładałem to-to z gratów pozostałych po DejŁan'ie i otrzymałem takie oto cudo:

 

20160616_182223.jpg

 

20160616_182330.jpg

 

20160617_224938.jpg

 

20160619_212548.jpg

 

DSC_8058.JPG

 

20160616_182314.jpg

 

Co już wiem...potrzebuję widła z większym prześwitem. Węższy suport(już czeka). Więcej czasu na tyranie sprzęta.

 

Jeżdzi się przednio, komfort Tange Prestige chyba większy niż na Reynolds'owym DayOne, obwieszony torebkami jak Teletubiś nadal trzyma fason i nie giba się jak jakiś ... rezus. Jest wyśmienicie. 

 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komplementy Pany!

 

@Rambolbambol: pracuję nad usyfieniem łańcucha codziennie(prawie). 

 

Czekam na jakąś lepciejszą torebkę w ramę. Ten trójkąt to tak dla niepoznaki, wykradziony najstarszemu z Jego roweru ;)

 

No i najważniejsze...a imię Jego: Żorż PLUGawiec. Tfu, na psa urok!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@kazafaza Ubrudź trochę łańcuch jakimś zużytym olejem, bo nie pasuje kolorystycznie do reszty roweru. Wściekły przełaj ci wyszedł.

 

Już mu o tem marudzę i marudzę :)

 

Bracie wiesz dobrze że mnie się bardzo podoba twój plugawiec. (hmm czy to dwuznaczne?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie dziwota, skoro tak ją przedstawiają i reklamują od samego początku, Tylko My zawsze niezadowoleni i wybredni... :P

 

 

 

The original inspiration for the Wolverine was "monster cross", but it is seriously so much more. Its geometry is stable enough for off road touring, but sporty enough for all-around adventure. With its Tange/IRD Sliding Dropouts, you can turn it into a single-speed CX bike. With a split seatstay, it is compatible with the Gates Carbon Belt Drive. 

żródło: 
http://www.somafab.com/archives/product/wolverine

A ta rama stała się ponoć inspiracją dla innego wielkiego, głębokiego uczucia... :D

filmik klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się moim włóczęgą :icon_cool:

Ale na początek wielkie podziękowania dla kazafazy za zakup i przemyt framsetu do kraju. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

 

Genesis Vagabond, wersja prototypowa. Składany długo choć w sumie przełożyłem to co miałem na Inbredzie.Na razie zrobiłem dwie krótkie trasy i już wiem, że to jest to, jeżeli chodzi o pozycję na rowerze. W Inbredzie pomimo mostka 60mm byłem okropnie wyciągnięty a prowadzenie na dziurawych zjazdach było dosyć nerwowe. Z przodu można dać oponę nawet pod 3" z tyłu powinno wejść 2,25".

Widoczne tu Vee Rubery nie do końca mnie przekonują. Na przodzie wrócę do RaRa 2,25" a tył się jeszcze zobaczy. W planach wymiana napędu na 1x10 (jest 8) i trochę drobiazgów do poprawienia.  

 

1554793be136d8d3.jpg

 

 3da13c498474fdab.jpg

 

5e8bfe81279c630a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...