Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

@marvelo a ktoś kiedykolwiek serio twierdził, że kolce na ubity śnieg to nie często konieczność. Wibmer wyleciał by na pierwszym zakręcie na takiej trasie gdyby nie kolce i to nawet nie byle jakie. Tego typu trasy zjazdowe dla narciarzy są zupełnie inaczej robione niż na zwykłe stoki. Toż to w sumie lodowy beton jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy jako ambasador dostaje specjalnie wzmocnione wersje Torque, bo zwykłe cywilne mają wiele problemów z pękaniem (a w zasadzie wyklejaniem się) insertu pod miski suportu. No chyba, że dostaje nową ramę na każdą okazję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ale mało która na tyle, żeby zawieszenie się płynnie nie uginało ;)

Godzinę temu, Greg1 napisał:

Podejrzewam, że takie same bluzgi serwisantów lecą także przy innych markach

Oglądałem trochę filmików na kanale tego gościa, robił wiele starych gruzów, ale pierwszy raz widziałem że tak się wkurzył.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Geniusze! Jeden patrzy w dół i jedzie gdzie go rower poprowadzi, drudzy robią sobie w takim miejscu wyścig i się oglądają na boki...co mogło pójść nie tak...
Ciekawe, czy typ miał ubezpieczenie, bo jeśli nie, to może się nie wypłacić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2024 o 16:55, Sobek82 napisał:

Parcie na szkło 

Te emocje, te wybuchy, kiedyś natrafiłem na YT na kanał jakiegoś pajaca jeżdzącego po mieście i tak samo, problem o wszystko, na innym filmie to już totalnie jechał po bandzie wpie...ajaląc się w ruch uliczny jakąś starą kobzą "bo on może". Może i może, morze jest bałtyckie, a życie jest jedno. 

A co do "kolarzy" na ścieżkach - ścieżka to nie tor wyścigowy, ma jechać ostrożnie a jak tego nie rozumie to jest tylko jego problem a nie tego, że są tam też inni ludzie którzy chcą tylko przejechać od punktu A do B rowerem. Tak samo jak ktoś, kto ma sportowy samochód, nie może narzekać, że po ulicach nie można zap.....alać.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...