Skocz do zawartości

[Forum] Do zobaczenia!


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Po prostu daliście mi do myślenia, że nie koniecznie trzeba się angażować w prawie każdy temat i za wszelką cenę.

I to jest bardzo dobry wniosek! Do takiego samego doszedłem jakiś czas temu, pewnie w podobnym punkcie w którym Ty się znalazłeś - i cóż, lepiej mi z tym. Całego świata nie zbawimy.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@skom25 dobra decyzja. Udzielaj się tam gdzie chcesz, nie ma konieczności wrzucania swoich wypowiedzi do każdego tematu. Pisałem o tym parę postów wyżej 😉 

Tak a propos podsumowań i stażu, to 13 lutego 2022 minie moje 15 lat na forum, czyli połowa życia spędzona w tym gronie. A pomyśleć, że konto założyłem po tym, jak rodzice kupili mi nowy rower po kradzieży poprzedniego sprzętu. Jak widać nie wyszło źle - dziękuję złodzieju, że mnie tu zagnałeś 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Ty tutaj jesteś aż tyle? Ja myślałem że dołączyłeś jakoś niedawno.

Ja tu trafiłem jakoś w 2013 chyba. Pierwszy temat jaki założyłem, był o wyborze roweru. Wtedy padło na Hexagona X6.

A potem co dwa tygodnie go rozkładałem kompletnie, czyściłem i składałem. Wiecie, rower z wysokiej półki, niemalże wyścigowy, to i serwis musiał być porządny :D

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tak wychodzi, 2007 rok to były początki 😉

Byłem początkowo bardzo aktywny, potem jakiś czas nie miałem czasu na forum, więc zaglądałem bardzo rzadko. Później nastąpił zwrot i stopniowo wróciłem i finalnie dołączyłem do grona moderatorskiego, więc patrzę na niektóre tematy trochę inaczej. Wiem jak Tu było 15, 10, 5 lat temu i wiem jak jest teraz 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2022 o 19:06, kazafaza napisał:

Rozumiem Twoją decyzję, szkoda jednak że ubywa kogoś kto czasem idzie pod prąd a nie jedynie w zgodzie z dyrektywą partii ;)  Może nie zawsze się wszędzie zgadzaliśmy ale miło było powymieniać uwagi w kulturalny sposób.  Gdybyś kiedyś zawitał na pojezierze drawskie to atakuj - pod tą samą ksywą występuję na gmailu, insta etc. 

Zdrowia, wiatru w plecy i w oponach, niepowtarzalnych krajobrazów i przyjaznych ludków! 

POZDRo-:ver

Możecie wierzyć lub nie, ale okazało się @kazafaza też ma twarz jak człowiek.

Jest to kolejna rewelacja po tym, jak się okazało że @sznib nie jest zielonym jeżem, a @Sobek82 mimo że potargany, to też wygląda jakby znajomo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skom25 napisał:

Możecie wierzyć lub nie, ale okazało się @kazafaza też ma twarz jak człowiek.

Jest jak jest, mogło być gorzej ale do człowieczej twarzy roku mi daleko.

Ja też miałem moment w którym stwierdziłem że kijem wiedzy nie zawrócę rzeki ignorancji w której tapla się mnóstwo tutejszych plażowiczów.  Ale stwierdziłem, że nie ma co rwamać resztek czupryny tylko jasno określić swój azymut i zostawić dyskusję jeśli dryfuje ku gównoburzy lub mieliźnie umysłowej.  Ci co kminią będą kminić, ci co pieprzą niech spieprzają, szkoda prądu na stresy ;) 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie "wytrzymie" normalnie! I takie teksty od powywracanych literek?! 🤣 To jest stalker normalnie! Gdzie kierownictwo?! 🤣

A poważnie - co Ty chcesz ode mnie? Zazdrościsz figury? Dobra, to też nie było poważnie 😀.

 

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...