Skocz do zawartości

[Napęd] regulacja


m16iki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Sprawa wygląda tak, że założyłem do roweru nową przerzutkę Shimano Alivio FD-M4000 , nie da się jej wyregulować. Reszta napędu w tym rowerze to kaseta Alivio CS-HG400 (11-34T), łańcuch Shimano CN-HG53 (9speed), przerzutka tylnia Deore M592 i korba Acera FC-M3000 (40/30/22T) . Myślałem nad kupnem nowej przerzutki, tylko nie wiem czy ma to sens jak może być to samo.. PROSZĘ O POMOC!
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie byłem w serwisie i ziomek powiedział że nie da rady jej wyregulować. Więc no nie wiem, a nie ma mowy o tym żeby była wadliwa, jest nowa z pudełka na 100%sprawna.. Dzieje się tak że na ustawieniu 2x7 przy mocniejszym depnięciu, przerzutka się częsie ale nic niby nie ociera o nią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

Popracujcie nad wstępnym ustawianiem na mocowaniu mechanizmu przerzutki na rowerze/ na obejmie... Upewnij się, że jest dobrze/ poprawnie założona na rowerek. Nie wystarczy przykręcić ot tak do roweru, trzeba to zrobić zgodnie ze sztuką, regulacja potem. Jeśli jest sprawa i bez wad to poprawny montaż + regulacja z pewnością da dobre efekty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...