Czesc. Mam problem z napędem MTB Deore 2 x 10. Otóż jak łańcuch pracuje na 9 i 10 zębatce na kasecie i przestanę kręcić to po 1 sekundzie czuć lekkie udeżenie w korbe tak jakby łańcuch się nie zatrzymał i próbował dalej kręcić. I jest to tylko na tych 2 zębatkach. Całość ma od nowości jakieś 1000 km. Luzów nigdzie nie ma, jedynie cała kaseta ma wyczuwlany mininalny luz. ALe sprawdzałem i wszystko jest dokręcone. Czy to może być wadliwy bębenek? Piasta Shimano FH-TX505