Skocz do zawartości

mariusz_czechy

Nowy użytkownik GZ
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Dodatkowe informacje

  • Skąd
    Głuszyca

Osiągnięcia użytkownika mariusz_czechy

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Pierwszy post
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Da sie z tym jezdzic, aczkolwiek w starym rowerze mam Deore na 8 rzedowej kasecie i kultura jest zupelnie inna. A jesli jak mowicie Ten typ tak ma to na razie bede jezdzil. Dzieki za wszelkie informacje
  2. 9 i 10 to najmniejsze zebatki. Przerzutka to Deore RD-M4120 SGS i wydaje mi sie ze ona nie ma sprzegla, Bynajmniej nie widze nigdzie zadnego przelacznika
  3. Czesc. Mam problem z napędem MTB Deore 2 x 10. Otóż jak łańcuch pracuje na 9 i 10 zębatce na kasecie i przestanę kręcić to po 1 sekundzie czuć lekkie udeżenie w korbe tak jakby łańcuch się nie zatrzymał i próbował dalej kręcić. I jest to tylko na tych 2 zębatkach. Całość ma od nowości jakieś 1000 km. Luzów nigdzie nie ma, jedynie cała kaseta ma wyczuwlany mininalny luz. ALe sprawdzałem i wszystko jest dokręcone. Czy to może być wadliwy bębenek? Piasta Shimano FH-TX505
×
×
  • Dodaj nową pozycję...