Skocz do zawartości

[2019] Nowości Kross


Sabarolus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
W dniu 23.09.2018 o 05:42, Ilia napisał:

zaczynam się zastanawiać nad Soilem i Moonem

no to musisz się zdecydować do czego potrzebujesz fulla bo w przypadku Soila gdy posmakujesz ostrzejszego terenu to szybko zachorujesz na chorobę "skokumibrak@#$%waszamać" ;) 
Ja mam moona, kumpel stwierdził że żyjemy na nizinach i Soil mu wystarczy. Teraz choruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"skokumibrak@#$%waszamać" to IMHO najczęściej oznacza "umiejętności mi brak tylko głupio się przyznać"...

Nie piję tu konkretnie do Twojego kolegi, bo nie wiem gdzie jeździcie i co z tego wynika, ale w przynajmniej 90% przypadków powyższe "twierdzenie" sprawdza się doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Podobną do Vento 5.0, aczkolwiek trochę tańszą (groszowe kwestie) opcją, jest Rose Pro SL: https://www.rosebikes.pl/rose-pro-sl-105-2672333

Też pełna grupa 105. Nie wiem tylko jak mają się koła Mavic Aksium do tych FSA Vision Team z Krossa. Natomiast sama rama bardziej podoba mi się w Rose (szlifowane spawy). No i mamy podaną wagę 8,3kg dla rozmiaru 57cm, co uważam za bardzo dobry wynik.

Edytowane przez Eazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dawwwid napisał:

Też go biorę pod uwagę, nowa kompletna 105, dobre koła, a przez to niezły wygląd. Ktoś wie jaka waga tego roweru bo na stronie krossa i sprzedawców ten fakt jest przemilczany ? 

Nie patrzył bym na wagę ogólną, tylko na całość. W krossie masz już opony 28, na pewno nie będą lżejsze od 25. Siodełko, owijki, sztyca, mostek, kross daje podstawowe,ale to są łatwe rzeczy do wymiany. 

Kross vento 5.0 ma suport bsa, w rose jest press fit. Co w mojej opini jest na plus dla krossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, clavdivs napisał:

Nie patrzył bym na wagę ogólną, tylko na całość. W krossie masz już opony 28, na pewno nie będą lżejsze od 25. Siodełko, owijki, sztyca, mostek, kross daje podstawowe,ale to są łatwe rzeczy do wymiany. 

 

W Rose też te komponenty wagowo na pewno nie odbiegają bardzo od podstawowych Krossa. Ritchey i Selle Italia to nie synonim niskiej wagi :p 

Koła w obu modelach to podstawowe wersje w swoich grupach, ale Vision 30mm w Krossie sprawiają, że wygląda na rower z wyższej półki. Rama ładniejsza moim zdaniem w Rose, ale Kross też niczego sobie.

Ciekawe jak z wagą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...