Skocz do zawartości

Pomóżcie uzbierać środki na nowy rower!


OliwiaWo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Tak się zastanawiam - jaka jest szansa, że dziewczyna zbiera w ten sposób na rower, a jaka, że np. na wakacje...
Weryfikuje to ktoś w ogóle ?
W sumie wystarczy kilku chojnych i już można mieć niezłego górala ;-)
A co się dzieje w sytuacji, gdy zebrana suma przekroczy kilkukrotnie spodziewaną ?  Idzie na biednych, czy inne bieżące potrzeby osoby organizującej zbiórkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KrissDeValnor napisał:

Tak się zastanawiam - jaka jest szansa, że dziewczyna zbiera w ten sposób na rower, a jaka, że np. na wakacje...

Patrząc na "kwotę docelową" jest spora szansa, że zbiera na rower, ale nie dla opisywanej osoby. A może na wakacje, albo laptoka.

Tyle jest dóbr wszelakich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Tu nie chodzi o rower, ale o środki na niego - gdyby było inaczej, to chyba powinien być jakiś dopisek, że rower też chętnie przyjmie, a że nie ma o tym słowa, to prawdopodobnie liczy się tylko kasa...
I to jest duży błąd, bo darowany rower znalazłby się szybko, a kasa jak widać niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mi tez skradziono rower, wiem jak to jest, zwłaszcza ze jak to ja :D nie był on zwykły, był doinwestowany, jak na ówczesne czasy, miał sporo indywidualnych rozwiązań. Rozumem człeka w potrzebie, stąd moja oferta. I nie jest ona żartem. Natomiast wyłudzaczom mówię stanowcze paszli won.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wstydził. Nie ukradli mi roweru, ale czy ja mam mało wydatków? Robię remont, czeka mnie leczenie kanałowe, oczywiście jakieś części do roweru itp itd. A prawa do jazdy jeszcze nie mam, samochodu tymbardziej, a kroci nie zarabiam. Pieniędzy zarabiałem mało, to zmieniłem pracę na cięższą i lepiej płatną...

Zbieram, oszczędzam, planuję. Nie żebram. Jakbym sobie wyobraził że wystawiłem sobie taką zbiórkę to chyba bym w domu usiadł i już więcej nie wstał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...