Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

qba3777
Napisano (edytowane)

Posiadam na sprzedaż rower Cannondale H600.

Rower złożyłem jako miejski, jednak zbyt mało z niego korzystałem, by go dalej trzymać. Rozmiar ramy 22 cale.

• Napęd 1x8, manetka Alivio
  • hamulce Avid FR5 i szczęki Alivio
  • koła na obręczach AlexRims ACE18
  • opony Schwalbe Road Plus

Rower w stanie bardzo dobrym, przejechał pode mną max 100km. Na ramie jest oczywiście trochę rys.

Zdjęcia: https://drive.google.com/open?id=1dUe0rD-huRDD0wrR76oPkH8SiXG-a6EL

Cena: 600zł.

Możliwa jest wysyłka kurierem

Edytowane przez qba3777

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Viperio
      Przez Viperio
      Cześć, zamierzam kupić rower do enduro/downhill. Mam do wydania 9000zł. Myślałem o Dartmoorze blackbird evo 27,5 oraz Kellysie swag 30. Jestem otwarty na kazde propozycje (ale muszę kupić rower w sklepie stacjonarnym).
    • Anxi222
      Przez Anxi222
      Witajcie, niedawno wpadłam na pewien pomysł pewnie nie uda się w 100% ale może chociaż troche.
      Bardzo lubie jazde na mtb i chciałabym wystartować w zawodach (wcześniej się porządnie przygotowując) jednak mój sprzęt nie zbyt sie nadaje.
      Mam trochę pieniążków odłożonych ale to za mało nawet na najbardziej podstawowy rower. A do zawodów jednach przydało by się coś porządniejszego. Tutaj daje link jeśli toś chciałby pomóc. 
      bit.ly/2XHq9KU
      Nie oczekuje nie wiadomo czego heh będę wdzięczna za każdy grosik. Mam nadzieje że jakoś się uda i następnym postem będzie pytanie jaki sprzęt wybrać. 
      Mam nadzieję że nikt się nie obrazi że to tutaj wstawiam, wkońcu forum rowerowe hehe a opis działu podpowiadał że można wrzucać temty z pomyslami. 

Życzę miłego dnia, bądź nocy.
      Buziaki :*

• agolog
      Przez agolog
      Czy ktoś baaardzo spontanicznie byłby zainteresowany objechaniem Estonii na rowerze, wyjazd za tydzień. Wyjazd turystyczny, zwiedzanie, fotografowanie itp. Spanie w namiocie lub domkach drewnianych, dostępnych na terenie całego kraju, jedzenie własne, po drodze obiady w knajpkach, jak się trafi :). Kategoria wieku ok. 50. 
    • Robert87
      Przez Robert87
      Witam,
      proszę o radę dla laika rowerowego. Planuję zakup roweru do 2500 zł. Ma mi służyć do wycieczek miejskich (czyli głównie asfalt, ale czasami wjadę również do lasu czy parku) razem z 2,5 letnim synem który będzie oczywiście jeździł na bagażniku. Będę jeździł mało kilometrów rocznie, ale chciałbym, żeby rower był sprawny przez wiele lat (nie rdzewiał, itp.). Zależy mi na "lekkości" jazdy i bezpieczeństwie (dobre hamulce).
      Byłem w kilku sklepach, obecnie zastanawiam się nad:
      Northtec Caledon DB AL za 2500 zł lub Kross Evado 6.0 za 2400 zł. Caledonem jeździłem i jest ok (pod względem komfortu jazdy), na Krossa jeszcze nie udało mi się wsiąść.
      Który z powyższych polecacie, ewentualnie jaki inny model w tym przedziale cenowym. Brałem pod uwagę również Unibike Crossfire Disc GTS.
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Leon111k
      Przez Leon111k
      Witam poszukuję roweru MTB do +/- 1500zł, mój wzrost 186cm. Może być z dopiskiem XC. Dobrze by było gdyby miał grube koła. Zamierzam nim jezdzić po terenach leśnych, bardziej wymagających trasach.