Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.

Rekomendowane odpowiedzi

qba3777
Napisano (edytowane)

Posiadam na sprzedaż rower Cannondale H600.

Rower złożyłem jako miejski, jednak zbyt mało z niego korzystałem, by go dalej trzymać. Rozmiar ramy 22 cale.

• Napęd 1x8, manetka Alivio
  • hamulce Avid FR5 i szczęki Alivio
  • koła na obręczach AlexRims ACE18
  • opony Schwalbe Road Plus

Rower w stanie bardzo dobrym, przejechał pode mną max 100km. Na ramie jest oczywiście trochę rys.

Zdjęcia: https://drive.google.com/open?id=1dUe0rD-huRDD0wrR76oPkH8SiXG-a6EL

Cena: 600zł.

Możliwa jest wysyłka kurierem

Edytowane przez qba3777

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• foulpsyche
      Przez foulpsyche
      Witam proszę o pomoc w wyborze roweru. Mój wzrost 175cm. Rower będzie używany głownie do jazdy miejskiej, ale nie wykluczam bardziej wymagających tras.
      Znalazłem kilka ofert wyglądających w miarę sensownie.
      Rower Kellys VIPER 10 21.5" lub 19.5"
      Rower KROSS TRANS INDIA 2015 r
      Rower Kross Hexagon X1 2015 r 19"
      Rower KELLYS VIPER 10 , VIPER 50 , Viper 30
      nowy MTB
      Rower SCRANE
      KANDS ENERGY 700 Men 2018r
      Nowy Rower Romet ORKAN 1 M MTB Rower crossowy ZenitSport 28
      Proszę po pomoc w doborze z powyższych lub dodanie jakiś sensownych ofert do 1200zł.
      Z góry dziękuje.
    • foulpsyche
      Przez foulpsyche
      Witam jestem z okolic Krakowa,Tarnów.  Chciałem kupić rower do codziennej jazdy, siłownia, uczelnia. Niestety się nie znam na rowerach, ostatni jaki miałem to z komunii, rama cieżka nie na moją siłe wtedy, niestety juz totalnie rozleciał się i oddany na złom.
      Niestety budżet mam ograniczony 1000 zł maksymalnie 1200.
      Rozglądając się wpadłem na 2 rowery na olx.
      Rower 1
      Rower 2
      Nie wiem czy ryzykować i kupować używany i liczyć się że coś może nie grać czy w tej cenie znajdę coś nowego.
      Z góry dziękuje za pomoc.
    • Bojkow
      Przez Bojkow
      Koła 26", bez przerzutek, hamulec przedni na kierownicy, tylny na pedałach.
      Nowe wygodne rączki, stare nie były zużyte ale były gorszej jakości.
      Brak przedniego błotnika, rower mało używany ponieważ użytkowniczka to leń, błotnik był ale gdy składałem rower gdzieś się on zapodział i na pewno go nie znajdę.
      Wielkości ramy nie znam.
      Na pewno trzeba coś podokręcać.

• Jurcyk
      Przez Jurcyk
      Sprzedam niezwykle uniwersalny rower Kona Big Rove ST z 2016 roku z przebiegiem 4,5 tyś.km w bardzo dobrym stanie. Rower ten sprawdzi się w prawie każdym terenie. Cena 3600 zł.
      https://www.olx.pl/oferta/kona-big-rove-st-2016-CID767-IDvvIjN.html
    • sipioch
      Przez sipioch
      Rower przełaj/gravel Cannondale CaadX 105 SE rozmiar 54
      Z bólem serca, po nie długiej przygodzie muszę się rozstać z rowerem, kupiony na początku czerwca 2018 w iSport w Krakowie.
      Rowerem zrobiłem jakieś 500km, troszkę szosy ale głównie leśne ścieżki itp. miał dać frajdę i dawał  jednak od nowego roku nie będę miał gdzie go trzymać (mam zakaz wprowadzenia do mieszkania  ) więc muszę zostawić sobie tylko 'commutera' którego mi po prostu nie będzie szkoda jak będzie stał w wózkowni.
      Rower posiada kilka rys/zadrapań powstałych w wyniku eksploatacji, tam gdzie 'chodzą' linki podklejona jest taśma zabezpieczająca.
      Pełna specyfikacja: https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2018-szosowe/cyclocross/caadx/caadx-105-se
      Dla zainteresowanej osoby mogę zrobić bardzo szczegółowe zdjęcia (póki co wrzucam wszystkie jakie mam na telefonie - postaram się szybko wrzucić najaktualniejsze)
      Rower jest ubezpieczony przez Krajowy Rejestr Rowerowy - ubezpieczenie Ergo Hestia - od kradzieży + OC na 100tys
      Odbiór tylko osobisty w Krakowie, dla zdecydowanej osoby mogę w okolicy dowieźć. 
      Osoby zainteresowane zapraszam na priv.
      Cena to 6000zł