Skocz do zawartości
Quickee

[Koła] Koła Downhill do 500zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Quickee

Witam!

Jakie polecacie koła do downhilll'u o rozmiarze 26 cali w przedziale do 500zł? :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Powinieneś dostać nagrodę w zakładaniu tematów z których prawdopodobnie na koniec nic nie wynika.

500 zł za koła do DH? Za 500 zł to ciężko kupić cokolwiek przyzwoitego do XC ( oraz szeroko pojętego turlania się poza asfaltem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Quickee
2 minuty temu, skom25 napisał:

Powinieneś dostać nagrodę w zakładaniu tematów z których prawdopodobnie na koniec nic nie wynika.

500 zł za koła do DH? Za 500 zł to ciężko kupić cokolwiek przyzwoitego do XC ( oraz szeroko pojętego turlania się poza asfaltem)

Nic nie wynika? Właśnie dowiedziałem się że koła do dh ciężko kupić za 500zł. Polecam przeczytać dwa razy przed wysłaniem wiadomości. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Haitz

Ja ostatnio sprzedawałem dartmoory za 350 :x Jakie ośki mają być?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Sramano
      Przez Sramano
      Witajcie. Planuje zakup roweru i tutaj mam pytanie który wybrać. Romet Mustang 2 (29er,2018) czy Kellys gate 30 (2018). Będe jezdził na zawody i na treningi. Obydwa osprzętowo fajnie wyglądają. Ten Kellys niestety nie ma Rock Shox'a i w dodatku ma słabsze hamulce... Romet ma Recon I hamulce Deore 6000...oceńcie i doradzcie... 
    • michael44
      Przez michael44
      Cześć,
      Wymieniam napęd w swoim trekkingu i przy okazji chcę też przejść na hamulce tarczowe. Rower to najtańszy crossowy Unibike (Flash GTS), a więc do wymiany jest praktycznie wszystko poza ramą, siodełkiem i kierownicą :).
      Zależy mi na tym, aby kupić coś porządnego i na lata, dlatego też budżet nie jest tutaj najważniejszy. Poczytałem trochę i wstępnie skłaniam się ku zapleceniu kół na piastach Novatec D042SB/D041SB i obręczach Mavic A719 (36 szprych).
      Pytania:
      1. Czy piasta D042SB będzie kompatybilna z kasetą 11-biegową Shimano CS-M8000 (11-46)? Z researchu internetowego wynika, że tak, ale wolę się upewnić.
      2. Czy macie pomysły na bardziej wytrzymałą konfigurację (piasta-obręcz) w podobnej cenie? Przeznaczenie: długie trasy z bagażem (ważę 80kg + 25kg bagażu) + jazda miejska, robię koło 10 tys. km rocznie.
      3. Szukam serwisu rowerowego w Warszawie, w którym dopasują mi szprychy do tych piast/obręczy i zaplotą oba koła. Gdzie najlepiej z tym uderzyć?
      Dzięki za wszystkie pomysły.
      Pozdrawiam,
      Michał
    • Silver400
      Przez Silver400
      Cześć 
      Jak w temacie, stoję przed zakupem kompletu piast do roweru HT pod Enduro/All-Mountain. Koła w rozmiarze 29", ważę trochę ponad 60kg. 
      Przód 100x15mm, tył 142x12mm. 
      Moja propozycja to Dartmoor Reel przód i Dartmoor Reel Pro tył. 
      Generalnie chciałbym trochę taniej, możecie coś zaproponować? 
      Jakiś Novatec? DT Swiss? 
    • Quickee
      Przez Quickee
      Witam!
      Posiadam rower downhill dokładnie to Kona supreme operator z 2015 roku, przychodzę zapytaniem gdyż jak podnoszę rower za sztyce to rower stuka tak samo jak opuszczam, jeśli ktoś
      z Państwa wie jaka jest przyczyna bardzo proszę o pomoc oraz rozwiązanie problemu. Przypuszczam że rama może mieć luz tylko nie wiem jak to naprawić. W załączniku zdjęcie roweru.
      Pozdrawiam!

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.