Skocz do zawartości
Quickee

[Koła] Koła Downhill do 500zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Quickee

Witam!

Jakie polecacie koła do downhilll'u o rozmiarze 26 cali w przedziale do 500zł? :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Powinieneś dostać nagrodę w zakładaniu tematów z których prawdopodobnie na koniec nic nie wynika.

500 zł za koła do DH? Za 500 zł to ciężko kupić cokolwiek przyzwoitego do XC ( oraz szeroko pojętego turlania się poza asfaltem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Quickee
2 minuty temu, skom25 napisał:

Powinieneś dostać nagrodę w zakładaniu tematów z których prawdopodobnie na koniec nic nie wynika.

500 zł za koła do DH? Za 500 zł to ciężko kupić cokolwiek przyzwoitego do XC ( oraz szeroko pojętego turlania się poza asfaltem)

Nic nie wynika? Właśnie dowiedziałem się że koła do dh ciężko kupić za 500zł. Polecam przeczytać dwa razy przed wysłaniem wiadomości. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Haitz

Ja ostatnio sprzedawałem dartmoory za 350 :x Jakie ośki mają być?

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Quner
      Przez Quner
      Witam
      Posiadam damper fox dhx rc4 z roku 2015 ze sprężyna fox racing shox 350 lbs 3.25. Mam mały problem ponieważ amortyzacja działa za miękko, tzn często dobija. Mam zamiar kupić 4-setkę ale nie mam w tym momencie kasy na kolejną sprężynę foxa, mam zamiar kupić jakąś manitou, ale nie wiem czy posiadają oni sprężyny które pasowały by do tego dampera mam na myśli odpowiednią średnicę, bo niestety każda firma inaczej oznacza rozmiar sprężyn. Czy wie ktoś może jaka była by dobra, może poleciłby jakąś cena do 150 zł. Jeśli można proszę również o link do sklepu, bądź informację o konkretnym modelu. Mam nadzieję że dobrze opisałem sprawę, to mój pierwszy post na forum. 
    • Kruczek_
      Przez Kruczek_
      Witam.
      Mam pytanie odnośnie ram specialized stumpjumper elite 2011.
      Mam problem z wybraniem dampera do tej ramy ponieważ nie wiem jakiej długości damperów szukać. 
      A więc czy mógłby ktoś mi pomóc w doborze dampera, ( marka model jaka długość) ponieważ jestem w tym tzw. Zielony.
      Proszę też o linki do damperów np na allegro olx. 
      Z góry dziękuję
    • TheDziku
      Przez TheDziku
      Teoretycznie ten amor to rock shox boxxer rc 2012 ale czy nie powinien mieć napisane BOX(na górnej częsci) I XER na dolnej(tak jest napisane tylko brakuje górnej części

• wlkp007
      Przez wlkp007
      Witam, mam zamiar kupić koła rowerowe, zastanawiam sie które wybrać 
      https://fitwheels.eu/kola-novatec-771772-cl-czerwone-wtb-frequency-i19-29-1690g-p-136.html
      https://fitwheels.eu/kola-novatec-771772-cl-czerwone-dt-swiss-xr331-29-1540g-p-87.html