Skocz do zawartości
Quickee

[Koła] Koła Downhill do 500zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Quickee

Witam!

Jakie polecacie koła do downhilll'u o rozmiarze 26 cali w przedziale do 500zł? :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Powinieneś dostać nagrodę w zakładaniu tematów z których prawdopodobnie na koniec nic nie wynika.

500 zł za koła do DH? Za 500 zł to ciężko kupić cokolwiek przyzwoitego do XC ( oraz szeroko pojętego turlania się poza asfaltem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Quickee
2 minuty temu, skom25 napisał:

Powinieneś dostać nagrodę w zakładaniu tematów z których prawdopodobnie na koniec nic nie wynika.

500 zł za koła do DH? Za 500 zł to ciężko kupić cokolwiek przyzwoitego do XC ( oraz szeroko pojętego turlania się poza asfaltem)

Nic nie wynika? Właśnie dowiedziałem się że koła do dh ciężko kupić za 500zł. Polecam przeczytać dwa razy przed wysłaniem wiadomości. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Haitz

Ja ostatnio sprzedawałem dartmoory za 350 :x Jakie ośki mają być?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Krolmx
      Przez Krolmx
      Witam, przymierzam się do kupna bianchi etanol, i chciałbym się dowiedzieć cokolwiek na ten rowerek, jak z tą wytrzymałością ramy, czy nadaje się do takich cykli mieszanych; jazda po płaskim terenie,  wypad raz na jakiś dłuższy czas w góry itp?
      Bardzo proszę o pomoc. 
    • deefacto
      Przez deefacto
      Witam,mam problem z rozpoznaniem amortyzatora,wiem tylko,ze marzocchi,dlatego prosiłbym o rade co to za marcok, gdyż chciałbym zrobić mu serwis,a pasuje się najpierw dowiedzieć  jak jest zbudowany,porad dotyczących serwisu tego amortyzatora też chętnie posłucham.
      Z góry dziękuje każdemu jakąkolwiek informacje.

• Kicaj
      Przez Kicaj
      Witam 
      Mam mały problem.
      Chce zakupić rower w okolicach 8tys.
      Mam dylemat co wybrać  
      Dh,fr czy enduro?
      Chwilo mam sztywniaka, w mojej miejscowości troszkę sobie skakalem na hopkach  Powiedzmy że zapoznanie z tym tematem mam, chce teraz postawić moje kroki dalej, ale nie wiem co wybrać.
      Chciałbym powiedzmy raz na tydzień pojechać chociazby na Rychlebskie ścieżki, na pewno bym prawie codziennie odwiedzal hopki w mojej miejscowości, chciałbym troszkę pozapierdzielać I się pobawić, w przyszłości również mógłbym startować w zawodach  Jakby nie było, jeżdżę bardzo na spontanie gdy nie mam co robić, odwiedzam miasto, wyskoki że schodów, zjazdy itd. Lecz no na moim sztywniaka czuje się nie pewnie, nie jedna glebę przez niego zaliczyłem, czasami przy tym też brakowało tej super techniki 
      Jakby nie było, czasem chciałbym przejechać trasę 20km,25 lub 30.
      Lecz zawsze mam sztywniaka który się do tego nada. Więc moje główne pytanie, co robić???  Dodam że jestem osobą dość młoda, za miesiąc skończę 16lat. Rower planuje zakupić na wakacje, tutaj już chciałbym wysłuchać waszych opinii  Pozdrawiam! 
    • piterrrxd
      Przez piterrrxd
      Witam wszystkich. Chcę zamówić w dniu jutrzejszym nowe koła do szosy (Romet Huragan 3 2017). Poniżej kółka, które wpadły mi w oko:
      Racing 7 LG - 649zł
      Mavic Aksium Elite - 699zł oem / 799zł z oponkami
      Racing 5 LG - 889zł
      Rower służy do amatorskich treningów, w suchych warunkach. Mam mętlik w głowie i nie wiem które koła wybrać. Wiadomo nie problem kupic najdroższe z listy, tylko pytanie czy warto do moich zastosowań. Najważniejsza dla mnie jest wytrzymałość i prosty serwis.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.