Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

 


- kierownicę zoom , podobno alu - tak jest na niej napisane , długość 600 mm , wznos 10* , albo gięcie 10*  , mocowanie 25.4 z tego co mierzyłem.

- Mostek prawdopodobnie też zoom , długość 110 mm , wznos jak pamiętam 15* , pod rurę 1 i 1/8 , mocowanie kierownicy pod wspomnianą wyżej kierownicę - 25.4

- Wspomniane wyżej revo shift-y 

- Wspomniane już chwyty 80 mm pod revo shift

 

Oddane

 

 

 

manetkę M310 pod 8s

Oddana.

 

 

 

przerzutkę przód fd-tz30

Okazała się pękać , więc idzie w śmieci.

 

 

 

koło 26" pod wolnobieg i v-br

Oddane.

 

 

 

Przerzutka przód i koło na pw.

Miałeś mi podać dane do wysyłki na pw , od dwóch dni nie zrobiłeś tego , więc poszło do kogoś innego , bo nie mam gdzie tego trzymać niestety. 

 

Zostały jeszcze stery , ale raczej też pójdą w śmieci , bo na pewno nowe nie są , ani też lekko używane. Ja ich używać nie będę , bo planuję przejść na maszynowe , więc jeszcze drugie będę miał później do oddania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale poszukaj w internecie, plecak jest nowy ;) Nawet w moim linku jest kilka fotek, które dobrze pokazują całość. Jest 1 komora na zamek i w środku osobna kieszeń na bukłak + 2 "guziki" do jego zawieszenia.

Możesz w skrócie opisać czy da radę z takim plecakiem biegać? Tego Twojego nie chcę bo wolę z bukłakiem, już bym sobie kupił normalnie, chcę tylko wiedzieć czy bieganie z takim czymś ma sens i czy nie będzie on podskakiwał na plecach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czołem po dłuższej przerwie,

 

 Mam do oddania dwie rzeczy; mostek ( ciężki jak cholera) Scott, chyba 25.4 x 13- 14mm - nie mam teraz miarki przy sobie) Mam gdzieś jeszcze do niego kierownicę 580mm.

 

 Druga rzecz, to rękawki windstopperowe, zapinane na zamek błyskawiczny,  od kurtki/ kamizelki Gore Bike Wear. Rękawki mają dość mocno postrzępione mankiety. 

 

 

Jeśli ktoś jest chętny, to proszę śmiało pisać. 

 

 .

post-148681-0-05616600-1497088727_thumb.jpeg

post-148681-0-35037800-1497089502_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Cośtam przewalałem i znalazłem

 

35326168896_ea331e54a4_b.jpg

 

Komplet plasticzanych wkładek Szpeca BG do butów 43/44.

 

Jedna użyta raz na trasie dom-praca-dom, restz funkielnojkinieśmigajki.

 

Jak by sobie ktoś winszował to w cenie koperty i znaczka, w Polszcze jestem za 6 dni.

 

W przeciwnym wypadunku idzie na hasiok :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...