Skocz do zawartości

[tani rower] vs. górskie szlaki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

@up, nie rozumie Twojego posta. Dałeś link do filmika gdzie jakiś pros skatował biedny miejski rower na trasach DH i porównujesz do filmu gdzie ludzie wzięli marketowce na prawdziwe testy. Z twojego filmika wynika że jak ma się skilla można na byle czym zjechać trudne trasy i przy okazji taki rower zakatować. W moim jest porównanie taniego roweru do porządnej maszyny. Myślisz że ten twój filmik był kręcony na jednym ujęciu? Przecież to typowo efekciarskie nagranie i zapewne rower złapał niejedna usterkę oprócz tego wygięcia koła po road gapie.

Ogólnie to są dwa różne przesłania, jedno, wezmę kiepski rower i pokażę że zjadę hardkor trasę. Drugie, wezmę kiepski rower, zjadę trudna trasę i porównam z tym jak się zjeżdża na porządnym sprzęcie. Naprawdę, bardzo bym się zdziwił jakby NIE marudzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nooo myślę ze na takim sprzęcie w zeszłym roku na Ukrainie to zabił bym i rower i siebie ... mało co i tak sie nie zabiłem kilka razy na moim pitchu :D a miałem 4 tłokowe potężne heble :D no i opony co trzymały się przyzwoicie.

 

Jednak sama rama nie wyadla jakoś strasznie źle, doposażyć tego poździocha i to by miało rece i nogi do turlania sie po parkach. Ale chyba tyle no i ze 140$ zrobiło by sie 440 pewnie.

 

Ja jako pracujący na warsztacie, mam uczulenie na wszystko co jest beznadziejne. Na beznadziejne heble, bo tracę czas niepotrzebnie, na beznadziejne przerzutki bo regulacja bywa syzyfową pracą itd ...

 

Abstrahując od wyczynów na filmikach, zwróćcie uwagę że zjadł klocki w połowie zjazdu do połowy. Ci co znają ang słabo, mogli tego nie wyłapać, jego kupel mówił ( piszę o 2 filmie) śmierdziało spaloną i wybuchniętą oponą. Pewnie klocki były z gumowej mieszanki bo taniej. Może to też potwierdzać dość specyficzny, gumowy dźwięk w momentach kiedy hamował.

 

Nawiązuje do kupowania rowerów bądź co bądź ładnych w biedrach, teskach, i innych kerfurach. To nie ma racji bytu. NIE DA SIĘ kupić roweru za cenę JEDNEGO komponentu przyzwoitego roweru ...

 

Znam takie historyjki .... kupił pan janusz cebulski taki rower za 280 bo cebula mocno, i po 4 dniach do serwisu żeby wyregulowali a oni mówią, że no panie, no nie da się ...

Jak sie #$^&$*&% nie da, panie! toż to #$&^*&*& nowy rower ma 4 dni naprawiaj pan bo nie ręczę za siebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu widziałem na żywo jak człowiek na rasowym makrokeszu z lat 90 robił podobne rzeczy ;) Bez żadnej amortyzacji, bez taczowych hamulców i na pełnoletnich oponach. Dorwałem człowieka na dole, zagadałem, dał pomacać maszynę - plastikowe klamki, jak się hamowało tyłem to wyginało koło o jakieś 2cm, stery chyba na kwadratowych kulkach bo kierownica zamiast płynnie się obracać miała kilka "nastaw", osprzęt no-name...

Pytam w końcu ile dał za ten rower... 129zł w promocji w avansie. Pocieszyłem go, że wart każdej wydanej złotówki i pojechałem dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, nie rozumie Twojego posta. Dałeś link do filmika gdzie jakiś pros skatował biedny miejski rower na trasach DH i porównujesz do filmu gdzie ludzie wzięli marketowce na prawdziwe testy. Z twojego filmika wynika że jak ma się skilla można na byle czym zjechać trudne trasy i przy okazji taki rower zakatować. W moim jest porównanie taniego roweru do porządnej maszyny. Myślisz że ten twój filmik był kręcony na jednym ujęciu? Przecież to typowo efekciarskie nagranie i zapewne rower złapał niejedna usterkę oprócz tego wygięcia koła po road gapie.

Ogólnie to są dwa różne przesłania, jedno, wezmę kiepski rower i pokażę że zjadę hardkor trasę. Drugie, wezmę kiepski rower, zjadę trudna trasę i porównam z tym jak się zjeżdża na porządnym sprzęcie. Naprawdę, bardzo bym się zdziwił jakby NIE marudzili.

 

Ma gavte la nata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...