Skocz do zawartości

[amotyzator przedni] Szukam dobrego amorka 500+ z V-brake


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Miałem zamiar kupiić coś taniego ale po podpowiedziach użytkowników stwierdzam, że nie ma sensu..  No i ok. mogę wyłożyć nawet 700zł ale.. potrzebuję amorka z piwotami pod v-brake..  Problem w tym, że nic takiego nie mogę znaleźć :(  Jest coś mniej więcej w tej cenie z piwotami czy czeka mnie zakładanie tarcz (czego wolałbym uniknąć) ?

koło 26", oś 9mm, rura 1 1/8, V-BRAKE ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie boję się używek, za słabo się znam i ktoś mi wciśnie jakis szrot.  Miałem już dość zastanawiania i zamówiłem RST Aerial TNL 26. Koszt 650zł i z tego co mówił konsultant to świeże amorki, dopiero przyszła im dostawa.. Mam nadzieję, że polata długo :)   
Dzieki za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rocznik 2008 Axona. Mając bezpośrednie porównanie do Reby z mniej więcej podobnego rocznika muszę przyznać, że trochę mu brakowało czułości (w sensie nie wybierał drobnych nierówności tak dobrze jak Reba) ale poza tym to raczej bezproblemowy. Cena dobra, jak jeszcze 26" było popularne to chodziły chyba po 1200.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...