Skocz do zawartości

[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawosc grosze to ile?

Ile masz zębow z przodu na blacie? Szukam cos pasownego do tej korby ale ok 38T.

4 tysiące złotych, rower był w stanie idealnym. Jak na tytan - grosze. Wisiał tak przez kilka tygodni i nikt go nie chciał (:

Z przodu mam 42T.

 

@rithien - rozmiar bodajże 57 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytan jest bardziej elastyczny...

 

Czyli jeszcze lepiej tłumi drgania? Ja po pierwszej 2h jeździe Sutrą jestem zachwycony stalą (lepiej tłumi niż cross z amorem). Więcej już aluminium nie kupię. Spodziewałem się przynajmniej bólu pleców lub szyi po pierwszej jeździe z barankiem (korzystania z dolnego chwytu), a tu nic :woot: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tysiące złotych, rower był w stanie idealnym. Jak na tytan - grosze. Wisiał tak przez kilka tygodni i nikt go nie chciał (:

Z przodu mam 42T.

 

@rithien - rozmiar bodajże 57 cm.

Dobrze, że nie mój rozmiar bo mój Pickenflick tez na Apexie 1 Hrd wyszedł 6 kzł i by mnie gryzło że nie wypatrzyłem tego Tripstera ;).

Też mam 42 i w cięższy teren bądź z fotelikiem i dzieciakiem mniej byłoby bardziej komfortowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowe zestawienie pigmentu na prezentowanych przełajkach:

 

Pomarańcz:                    6 Dejłan, Tange Orange, Ronin Ryżawy, Dziedzic Pruski, Ronin Rudy, Kona

Czarny:                          4 PLUGawiec, Boardmanka, Stevens, Accent Czarnuch

Biały:                              3 Accent, CdF, Accent Białas

Czerwony:                     2 Pan Wtyczka, Kuwahara

Niebieski:                       3 Myszerej, Argentyna, Wilier*

Zielony^:                        1 LIMONka

srebrnotytanowoszary: 3 Pickenflick, Eskapada, Kinesis

 

Obecnie na prowadzeniu zdrowe i soczyste pomarańcze przed "to-nie-kolor czernią". Kto następny chętny?

 

*Wilier niebiesko-czarny, ale bardziej u mnie się liczy kolor frontu, poza tym czarni mają przewagę ;)

^z limonkowym

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...