Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie :)

dziś zakupy u chłopaków z Atol Bike, wpadłam na chwilę po koszulkę z zielenią a wyszłam dodatkowo z owijką. Koszulka s, męska ale akurat oni robią te kroje zróżnicowane więc loose fit idealne na babki (klatka) zwEP54w.jpg

Wspominałam ze lubię Bontragera ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak wyedytowac ale owijka super. Nigdy tak łatwo i przyjemnie nie współpracowala że mną poprzednia (pro fizik itd...) plus koszulka drugie wow. Walacy po oczach kolor to dla niektórych minus, ale ma to sens, wygoda i odprowadzania ciepła wysoka klasa. Po 42km ostro na wiatr nadal byłam sucha :)

Edytowane przez lederfox34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy, bo trochę tego było:

Szosa Cucuma Luar (Mavic Aksium Race, pełna Ultegra 6700);
Łańcuch KMC X10.93;
Bloki SM-SH56;
Owijka PRO Sport Control;
Suport BB-RS500;
2szt. Continental Ultra Sport II 700x25C;
Buty NorthWave Rebel 2018 Grey-Red;
2 x koszyk B'twin 500;
Rękawiczki Chiba Proffesional Black;
Bidon Elite Ombra 750ml.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koronki 15, 17 i 19z - będę reanimował zmęczoną sezonem wyścigowym kasetę M8000.

Dwa łańcuchy KMC X11.93 (używane wcześniej X11EL niby ładne, ale nic poza tym, a prawie dwukrotnie droższe) - miały być Shimano, ale Formicki się nie popisał i nie miał zamówionego towaru. Na sbike.pl za 70 zł w wersji OEM ze spinką, aż grzech nie wziąć. ;)

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pietern napisał:

Co one mają takie dziwne opakowania, jakaś specjalna edycja na chińskie święto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2018 o 08:25, Pietern napisał:

Na spince od Alibaby zrobiłem 3kkm i nie wiem czy podrobiona, czy nie. Dałem, za dwie sztuki, 3,64 zł. Jedną jeszcze mam, jakbyś chciał...

Dla mnie żaden problem, zakładam drugą i też jadę dalej. :) Ale coś na rzeczy jest:

http://forums.roadbikereview.com/components-wrenching/kmc-chain-missing-link-fakes-360316.html

https://singletrackworld.com/forum/topic/fake-kmc-missing-links/

https://forum.cyclinguk.org/viewtopic.php?t=109202

 

A z zakupów to dzisiaj siodełko WTB Rocket Pro

IMG_20180830_112949_HDR.jpg.bc55ae8746266095bd73f749c7f22b84.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...