Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, martingg napisał:

W sumie były brązowo/czarne freeridery pro nie wiem czemu zamówiłem takie hmmm zielone (kac qpa kolor bardziej) :D

Mam w tym samym, turkusowym (chyba tak się to nazywa po kobiecemu) kolorze. Pomijając walory użytkowe, jak zmokną, to mocno farbują.

Z tego powodu, ostatnio stały się bardziej chodnikowe, niż rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
2 godziny temu, Roballinho napisał:

Mam w tym samym, turkusowym (chyba tak się to nazywa po kobiecemu) kolorze. Pomijając walory użytkowe, jak zmokną, to mocno farbują.

Z tego powodu, ostatnio stały się bardziej chodnikowe, niż rowerowe.

Polecam wersję "Pro". Miałem kiedyś zwykłe Freerider'y, teraz mam 2 pary Freeriderów Pro i są lepsze pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, marcin_ostrów napisał:

Dasz linka ? Bo chyba ślepy jestem . Albo już wyszły :)

Wyszły. Pojawiają się co jakiś czas. https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/shimano-bl-m8100-prawa-dźwignia-hamulca/138733576/p

 

Co do freeridów, używam pro, są znacznie lepsze od zwykłej wersji ( nie pro). Drugi but to  Cranki - tu w dobrej cenie:https://sportstore.pl/product-pol-15928-Buty-rowerowe-CRANK-BROTHERS-Stamp-SPEED-LACE-FLAT-Limited-Edition-ENDURO-MTB-platformy-black-red-white.html?curr=PLN&country=1143020003&selected_size=B&utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAopuvBhBCEiwAm8jaMdEe9SQXU45pH87_hox2pfgr95Uja9AZIdneNpLo3SgBb5gF3DJMEhoCUqAQAvD_BwE

Jesień - zima Trialcrossy GTX - mega but dla mnie.

Edytowane przez Lassar71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bogus napisał:

Jak jest na kierownicy antypoślizgowa powierzchnia na styku z mostkiem to też dawać pastę? I jaka polecasz?

Śruby w mostku to M4, więc dla nich 5 Nm to chyba totalny maks.

Do karbonu zawsze daję pastę, niezależnie czy jest ta fabryczna chropowata powłoka, czy nie. Kiedyś kupiłem na szybko tubkę pasty Finish Line w lokalnym sklepie i jej używam, wystarczy pewnie jeszcze na kilka lat. ;) Ale w tym akurat żadnej filozofii nie ma, na upartego możesz sobie jakiś piasek kwarcowy z Anti Seize albo smarem wymieszać i też zrobi robotę. Z tą FL nigdy nie miałem problemów przy demontażu karbon-karbon czy karbon-alu (a wiadomo, że szczególnie to drugie czasem lubi się zapiec).

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pół ceny wpadł Brooks Flyer, wisiał sobie z przeceną i info że przejechał ktoś na nim 100km i stąd obniżka. Widać trafiło na kogoś z miękką pupą a Brooks to Brooks i nie ma zmiłuj swoje trzeba odsiedzieć,  to już 4 sztuka którą posiadam i twierdzę że choć wyglądają jak z przed wojny to super siodła...ale może to subiektywne. Za pół ceny brałem w ciemno.

20240307_175918.jpg

  • +1 pomógł 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Roballinho napisał:

Dwa blaty – dla mamy i taty
A. Mickiewitch

Korba Cues już blatem opatrzona

Będzie miała czym pokręcić żona

Jules Slovacky

 

Okazyjnie kupiony zestaw imbusów Wera Hex-Plus i kluczyk 11 do bębenka

 

 

20240307_181349.jpg

Edytowane przez Marinbiker
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sobek82 napisał:

Dwa blaty

O, o, właśnie też łyknąłem dwa od majfrenda. Wyciągam je z koperty, a tu... jakieś takie mało okrągłe, nie tak jak twoje... wtf?  Oglądałem z każdej strony, dumałem i wniosek jest jeden: Happy Easter! Edition przyjaciel mi przysłał :) 

20240307-164146net.jpg

 

@Marinbiker, kolorowe Werki fajniejsze 🤪

Edytowane przez CoolBreezeOne
  • +1 pomógł 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup z myślą o małym remoncie "tublesów" po zimowym zastoju...po prostu powietrze gdzieś uciekało przez wentyl, jak się okazało wystarczyło wykręcić wkład wentyla i przeczyścić korpus zwykłym patyczkiem do uszu (brudu z zaschniętego mleka było sporo), po ponownym wkręceniu wkładu, który po czyszczeniu pewnie osiadł głebiej, problem znikł. Wniosek wystarczy  drobnostka by układ nie był szczelny.

20240307_194621.jpg

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczone klamki shimano - zakup się odbył 20.02, przyszły wczoraj. Coś się bikenin zepsuł. Jak kupowałem buty były po 3 dniach... Pocieszające są dwie rzeczy - zdążyłem domówić osłonę i z automatu dorzucili do pierwszej przesyłki. No i skorygowali sobie cenę z jakiegoś powodu, zwrot na kartę 7,60 :)

 

 

 

 

aaaa-1.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...