Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zrobiłem biznes życia. Od Helmuta  kupiłem funkiel nowy czujnik kadencji . Kosztował cztery dychy z wysyłką. A dla czego tak tanio?  Bo był popsuty.......😁. Helmut nie wiedział , jakie triko się czai w czujnikach Garmina i go nie umiał uruchomić. 🤣 Tak to jest jak na szkołę rzuca się kamieniami.

20240222_124215.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie folia. Sensory co wyjeżdżają  z fabryki mają taką przypadłość  ,że blaszka stykowa baterii ta od minusa nie jest wygięta na korpus pokrywy. W związku z tym nie styka  i czujnik nie działa. Jak się zna wszystkie " bajery" w co pogrywa Garmin to można nieźle się  obłowić 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pecio napisał:

Nie folia. Sensory co wyjeżdżają  z fabryki mają taką przypadłość  ,że blaszka stykowa baterii ta od minusa nie jest wygięta na korpus pokrywy. W związku z tym nie styka  i czujnik nie działa. Jak się zna wszystkie " bajery" w co pogrywa Garmin to można nieźle się  obłowić 😁

to jest imho z deka nieuczciwe. bylo poinformowac sprzedawce co ma zrobic a nie wykorzystywac niewiedze.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieuczciwe, że uczciwie coś kupił? Pewnie było wystawione jako uszkodzone, więc podejmował ryzyko, bo nie wiedział z jakiego powodu nie działa. Sprzedający dostał kasę, on dostał towar za który zapłacił, a który potrafił samodzielnie naprawić. Dla mnie sytuacja win-win.

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TheJW napisał:

Nieuczciwe, że uczciwie coś kupił? Pewnie było wystawione jako uszkodzone, więc podejmował ryzyko, bo nie wiedział z jakiego powodu nie działa. Sprzedający dostał kasę, on dostał towar za który zapłacił, a który potrafił samodzielnie naprawić. Dla mnie sytuacja win-win.

Tego nie wiemy jak było opisane ;) Jeśli tak jak piszesz to zgoda, można przyjąć takie założenie ;)

@Sobek82 trzeciej rzeszy bym w to raczej nie mieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było opisane - USZKODZONY , NIE DZIAŁA.  W konwersację się nie wdawałem . Co do ryzyka zawsze istnieje. Mógł to być Helmut cwaniaczek co wymontował bebechy i samą obudowę próbował ożenić. Z drugiej strony brak wiedzy kosztuje. 

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie klamki do moich starych, ale jarych Magura Julie. W sumie kupiłem całe hamulce, ale zależało mi tylko na klamkach, bo są dużo krótsze od oryginalnych, metalowe i srebrne lepiej pasują do ramy. :D

Do tego rower wrócił z serwisu hamulców oraz manetki tylnej przerzutki, więc teraz można śmigać.

4NsBIMf.jpg

Edytowane przez Donayo
  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze hamulcowe Shimano RT-MT800 140 i 160mm (pierwsza BOX, druga OEM) - czyli brakujące elementy nowych kół szosowych. Już się nie mogę doczekać aż je wieczorem założę! 😍
Smarowidło do łańcucha Bike7 Pro Wax 500ml - gdyby ktoś miał wątpliwości, w którym obozie jestem 😜

ddd.thumb.jpg.5a01a6a0e69f0b8b26dff22be10c17a2.jpg

  • +1 pomógł 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...