Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Sobek82 napisał:

@Q_uNigdy nie miałem z nimi problemów, ich odp. Tą obsuwę nie zaliczam do dramatów, tak się zdarzyło. 😉
"przepraszamy; mieliśmy pomyłkę ze stanem magazynowym adaptera. nadamy na dniach całość"

No ja czekałem ze 2 lata temu jesienią kilka dni. Potem późną wiosną. To nie dramat, ale mnie osobiście wkurza jak widzę czas realizacji do np. 3 dni, a po 7 dniach (roboczych) nadal ani linku do przesyłki, ani słowa od sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, wielu spięć i nieprzyjemności zaoszczędziłby głupi mail z informacją o opóźnieniu ze strony sklepu. "Przepraszamy, mieliśmy błąd/sprzedaliśmy stacjonarnie/wprowadziliśmy złą ilość...dostawa będzie opóźniona o X dni". Takie walenie w ciula jest niefajne i czasami rezygnuję z takich zamówień "w imię zasad", nawet jak mi się w ogóle nie spieszy i mógłbym poczekać.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Race ma zdecydowanie bardziej mięsisty bieżnik, a i moje szczęście do trafiania najcięższej sztuki nie zawodzi. :)
Jakbym wcześniej widział je na żywo, to wziąłbym 2x Speed, bo ten Race ma dla mnie zbyt duży bieżnik. Ale zobaczę jak to jeździ i wtedy ewentualnie będę myślał nad dokupieniem.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moszna powiedzieć że wideł pod 24" ideolo będzie wyglądał z kołem 26" a nawet z 27,5" na slickach, 28" na szoskach? To zobaczę w domu 😀 koła wyglądają spoko, na łożyskach maszynowych, nie zajechane, ten 26er będzie cały niebieski 🙃 hamulce z tego karbonow'ego mają niebieskie przewody i są na XT więc będzie bieda na bogato 😉

IMG_20230303_124706.thumb.jpg.db8f254b0af01b12fc8d2a0834af9616.jpg

IMG_20230303_124719.thumb.jpg.1b1e3a928a79fb964866f06db5ada7c9.jpg

IMG_20230303_124732.thumb.jpg.a7702e5f3b6c9dc83d9eb39d8f0e85f5.jpg

Pozdrow'er 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwiczki w Paczkomacie się nie zamykają... ;)

2x koszyk na bidon Elite Cannibal XC - z polecenia kolegi, do nowego roweru
2x ulubiony bidon Elite Fly - zabawna sprawa z tym bidonem, ludzie w opiniach narzekali, że się bardzo rysuje od koszyków, więc Elite zrobiło najnowszą wersję...porysowaną fabrycznie :D "It's not a bug, it's a feature"

koszyk.png.2d17848e2d33e8f4812fd88d44ef7387.pngbidony.png.7dcd1521e87f2e9cf26c72bbd95949da.pngkoszyki.png.75239dc5292a40413bded6435c262c9e.png

  • +1 pomógł 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W górnym rzędzie części do Orbei 24 calowej: gripy Accent Orion 100mm, dętka, pedały Prox base 96 adekwatnego rozmiaru

W dolnym rzędzie narzędzia specjalne które Shimano najwyraźniej wymyśliło  by odzyskać trochę środków pieniężnych od kupujących budżetowe produkty:

TL-PD40 do pedałów M520

TL-LR11 od odkręcania wrednych cienkich nakrętek tanich tarcz SM-RT10 i pokrewnych 

linka przerzutki jako uzupełnienie

image.thumb.jpeg.5f9e32d0ca9259090dc7fb1d8eff09f9.jpeg

Edytowane przez wr81
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem do Biedry po paczkę chipsów dla siebie (nagroda po treningu ;)) i czekoladki na Dzień Kobiet, a wyszedłem dodatkowo z nożykiem precyzyjnym, mini szczypcami bocznymi i mini szczypcami wydłużonymi. Po 7,99 zł to grzech nie wziąć. :D

O szczypcach do zaciskania końcówek na linkach myślałem nawet dzisiaj rano. :)
Nożyk przyda się do wyjmowania uszczelnień z łożysk.

A boczne...były to wziąłem. ;) Zawsze jakąś trytytkę cy cuś się przetnie. Jak już pilnikiem poprawię ostrza, bo trochę się jakby nie schodzą... :wallbash::teehee:

image.png.605cc55e284cda6a994bd3a82b9ff288.png

Edytowane przez TheJW
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcesco napisał:

Fajny sprzęt. Ile waży?

11kg (wg. wagi łazienkowej z lidla) co pokrywa się z informacjami od producenta (deklarowane poniżej 11kg). Niestety na pokładzie wolnobieg 7 biegow -  chyba główna wada..

Trek wahoo czy superior fly wyglądają na wyraźnie lżejsze, oczywiście i tak jest o niebo lepiej od standardowych rowerów dziecięcych/młodzieżowych z korbą 3 rzędową i uginaczem z przodu.

Z nowych zakupów pierwszy od bardzo dawna zakup z Aliexpress.

image.thumb.png.975371b0420ed5c20b4451e1c92802fb.png

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przedsezonowe polowanie zatrzymało się na kupnie następującego sprzętu:

-Błotniki Simpla Raptor Sds

-Czapka pod kask Eyen Vern

-Komin Brubeck

-Gripy Ergon GP4

-Nogawki Rogelli Dynacool

-Koszulka Assos Mille GT C2 (tutaj polecam sklep bikeway.pl super obsługa i świetna cena, ciągle aktualna: 353 zł)

-Spodenki Quest Adventure light 

-Czujniki kadencji i prędkości Garmin 

-Torba na bagażnik Sahoo 141466

20230309_134328.jpg

Edytowane przez Cross90
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...