Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano 

Może nie bardzo ciekawe, ale zastanawiające. Potrzebuję kupić nowy łańcuch i przeglądam oferty tu i ówdzie. Na allegro trafiłem na zaskakujące ceny w porównaniu z innymi aukcjami, ale też sklepami internetowymi. 

https://allegro.pl/oferta/lancuch-kmc-x12-srebrno-czarny-126-ogniw-10724582070

https://allegro.pl/oferta/kmc-x12-lancuch-12s-sr-cz-spinka-10822435174

Zastanawiam się czy to nie tania podróba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ich kilka odmian. Najtańsze są srebrno-czarne i w sklepie kupowałem po 67zł, dzisiaj są po 91. W pełni niklowane kosztują w okolicy 120zł, całe czarne 160zl. I wszystkie te są najgorszymi łańcchami z jakimi miałem kiedykolwiek doczynienia. Jest też seria DLC w okolicy 400zl - nie miałem, nie wiem jak z wytrzymałością. 

Najtrwalsze łańcuchy 12s to cn-m8100 i m6100. Tylko też trzeba z pewnego źródła. Mój deorek robi już 4 tysiąc, u znajomych i klientów też się to świetnie trzyma. Na różnych kmc x12 osiągnąłem przebiegi rzędu 800km do wyciągnięcia 0,5% (wyprzedzając pytania - tak mam przymiar cc-4 parktoola).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dokumosa napisał:

Jest ich kilka odmian. Najtańsze są srebrno-czarne i w sklepie kupowałem po 67zł, dzisiaj są po 91. W pełni niklowane kosztują w okolicy 120zł, całe czarne 160zl. I wszystkie te są najgorszymi łańcchami z jakimi miałem kiedykolwiek doczynienia. Jest też seria DLC w okolicy 400zl - nie miałem, nie wiem jak z wytrzymałością. 

Najtrwalsze łańcuchy 12s to cn-m8100 i m6100. Tylko też trzeba z pewnego źródła. Mój deorek robi już 4 tysiąc, u znajomych i klientów też się to świetnie trzyma. Na różnych kmc x12 osiągnąłem przebiegi rzędu 800km do wyciągnięcia 0,5% (wyprzedzając pytania - tak mam przymiar cc-4 parktoola).

Czyli 12sp kmc odbił od standardów jakości 10 i 11sp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby ktoś rezydował / miał dobry kontakt w Sztumie to jestem zainteresowany dwoma Kendami K-180 za pionala sztuka, są też inne opony za 4.99 ale trzeba badać lokalizację:

https://www.mediaexpert.pl/sport-i-rekreacja/czesci-rowerowe/opony-do-rowerow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe - przy cenie rosnącej najtańsze gumy są za 59.99zł ale przy cenie malejącej już wskakują te za piątaka.  Cwaniaki...

W sumie HG-93 za nieco ponad cztery dychy to też niezła cena:

 

HG93.jpg

 

No dobra, idę na czaty regionalne szukać sztumowiczanek i sztumowiczan 🤡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ktoś z Allegro nie zadał sobie nawet trudu poprawy opisu od Chińczyka. Z racji że rower (tfu...) jest sprzedawany do różnych krajów, to taka informacja nieco ułatwia zrozumienie tematu. Bez tego, to dla Anglika była by podobnie zrozumiała informacja, jak dla nas podawanie wzrostu w stopach czy czym oni sobie tam mierzą. Nie do ogarnięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...