Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy.

Rekomendowane odpowiedzi

To taki rower szpiegowski - dla Bonda zrobiony przez Q  

Wszyscy myślą, że sobie Bond pomyka z walizeczka a tu proszę - pyk i jedzie na rowerze :D Potem pyk - rozkłada skrzydła i się zmienia w motolotnię na pedały :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • Mod Team

Noo...

Cytat

2 lat gwarancji rower Szosowy Triban RC120 rowerem kupię decathlon 9.07.2020 zrobisz 1000 km rowerem sprzedam wyjazd Niemcy pracy pedały

Chyba za długo był u sąsiadów, bo polskiego zapomniał...
A może to faktycznie okazja - np. kupił w Niemczech, a teraz sprzedaje taniej ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Ten albo lubi kłamać albo ma hobby polegające na szukaniu najdroższych możliwych ofert na dany produkt:

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-mtb-27-5-accent-peak-rst-first-air-kola-xt-hamulce-xt-11-4kg-CID767-IDJtdFi.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=2

Z mojej strony dodatkowe punkty za:

- zakup hamulców 3 lata temu za 1290pln (mój komplet XT M8000 kosztował niecałe 700!)

- pedałki M520 po przebiegu 380km, które wyglądają na 25000km, cena też niezła

- absolutny hit, wydając 8 klocków nie skrócił pancerzy, prowadzenie tylnego hamulca jest e_pic_kie

Edytowane przez cervandes
Odnośnik do odpowiedzi

To jeszcze hample m785... za swoje takie tylko czarne dałem 400zł nowe, w sklepie, komplet p+t na klockach z radiatorami. Przerzutka przednia SLX za 210zł ;), korba SLX za w sumie 580zł, przerzutka tył SXL za 390zł. Nawet taka rama zwykle kosztowała pomiędzy 500 a 600zł ale nie 900. Amortyzator wart czapkę śliwek za 1000zł... Chyba wziął ceny współczesnych komponentów z czasów zwiększonego popytu i przyłożył do starych gratów z demobilu. Niektóre ceny zawyżył nawet jak na współczesne standardy 2-3x. Toć to nawet nie naciągacz a zwykły debil.

Edytowane przez Dokumosa
Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj byłem w budowlanym i 100mb kabla 3x1,5m2 ze 160 zł podrożał do kwoty 280 zł. Inne produkty w budownictwie też ale nie starczyłoby strony otwartej w 8K najmniejszą czcionką by wymienić co zdrożało.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, cervandes napisał:

Ten albo lubi kłamać albo ma hobby polegające na szukaniu najdroższych możliwych ofert na dany produkt:

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-mtb-27-5-accent-peak-rst-first-air-kola-xt-hamulce-xt-11-4kg-CID767-IDJtdFi.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=2

Z mojej strony dodatkowe punkty za:

- zakup hamulców 3 lata temu za 1290pln (mój komplet XT M8000 kosztował niecałe 700!)

- pedałki M520 po przebiegu 380km, które wyglądają na 25000km, cena też niezła

- absolutny hit, wydając 8 klocków nie skrócił pancerzy, prowadzenie tylnego hamulca jest e_pic_kie

To jest albo jakaś ściema z cenami, albo kupował drożej niż w katalogu. PD M520 za 220 zł? 3 lata temu w Decu były za 99 zł, w sklepach po 120 zł.

Dodatkowo w opisie jest błąd, bo kierownica to nie Koryak.

Mi się podoba zacisk od strony przerzutki. Masochizm w czystej postaci.

Odnośnik do odpowiedzi