Skocz do zawartości

[ZLOT] VI Oficjalny Zlot FR.org


Hanzo

Rekomendowane odpowiedzi

Schron znaleźć o tej porze raczej nie jest problemem. +/- 50 osób trzeba liczyć, tyle mniej więcej się pojawia na zlocie. Problemem jest to że nie ma wybranego miejsca...
@@Hanzo,
Skoro jesteś założycielem wątku, mógłbyś stworzyć ankietę z miejscami które padły w tym wątku, chociaż i tak większość osób już wybrało bieszczady. Myślę że wtedy pójdzie już z górki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych Zlotem w Bieszczadach,gdyby takowe doszło do skutku, dodam że 2 sierpnia Komańcza , a ściślej klub rowerowy Żbiki organizują jeden z maratonów MTB w cyklu Cyklokarpaty.Trasy prawdopodobnie w okolicy Komańczy od pasma Chryszczatej po pasmo graniczne ze Słowacją.Byłem w ubiegłym roku ,impreza świetnie zorganizowana,trasy dla każdego od łatwych ,po,bardzo wymagające.Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też osobiście byłbym za jakimś nowym miejscem tam gdzie jeszcze zlotu nie było.

Bieszczady wygrywają tym, że w ogóle w tamtym rejonie nie było zlotu, oraz może być dość dziko :-)

Istebna też brzmi ciekawie, może być nawet lepszym wyborem pod kątem dojazdu w porównaniu do Bieszczad.

Ankieta powinna wszystko wyjaśnić :-)

 

Jak coś to też mogę pomóc w organizacji, a już delikatnie powinniśmy się śpieszyć, bo będzie problem z miejscami na nocleg.

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta nigdy nie zaszkodzi :)

 

Trzeba tylko wytypować propozycje miejscówki, w tym wątku zdecydowanie padły propozycje na:

- Bieszczady

- Rychleby (Głuchołazy i okolica)

- Beskid Śląski (Istebna)

 

Coś jeszcze bierzemy pod uwagę? Za dużo opcji też nie dobrze, bo może okazać się, że ciężko będzie coś wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala rada od orga 3 pierwszych zlotów.

 

Działajcie szybciej bo najlepsze miejscówki uciekają.

W takiej sytuacji demokracja nie jest najlepszym pomysłem i ktoś kto podejmie się organizacji powinien w wąskim gronie sam zadecydować jak to chociażby było na pierwszym zlocie w sowich (największa frekwencja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobrze gada, polać mu!

Osobiście czekam kiedy się na coś zdecydujecie bo w sumie nie ważne gdzie byle epia dopisała! Nic tylko pakować mandżur i stawić się bez względu na huragany, powodzie, połamane ramy, koła i inne klęski żywiołowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...