Skocz do zawartości

[ZLOT] VI Oficjalny Zlot FR.org


Hanzo

Rekomendowane odpowiedzi

OK, rozumiem. Dlatego mówię o ostatnim łikendzie czerwca. Jest to 28-29 czerwca. Później jest już tylko 30 czerwca - poniedziałek i zaczyna się lipiec. Przytłaczająca większość studentów powinna być już po sesji głównej. Nieszczęśliwa reszta może iść na przedtermin, albo wcześniej zacząć odpoczywać przed wrześniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie będzie tak żeby wszystkim pasował jakiś termin. Lipiec jest też niezbyt wygodny dla części osób, ponieważ jest to okres urlopowy w firmach i może być problem że będzie kolidował z wakacyjnymi urlopami współpracowników. Zwłaszcza, że warto pobyt "na zlocie" wydłużyć o kilka dodatkowych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca to już jest wybrane na poprzednim zlocie - Ibiza :) A co do terminu to ja się dopasuję, mam najpóźniej  tydzień przed planowanym urlopem powiadamiać przełożonych :)

Jedzieeeeeeemy :)
@ lukaszs & michalj - tym razem robimy nocne podejście pod najbliższe schronisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano dziś, 00:20 AM

Zymelka, dnia 16 Sty 2014 - 11:30 PM, napisał: snapback.png

tym razem robimy nocne podejście pod najbliższe schronisko
zapomniałeś o mnie pijoku jeden  :laugh:  :laugh: 

 

Miskuzi :) Wiedziałem, że kogoś mi brakuje do tej nocnej wyprawy :) Szykuj się bo tym razem nie bedzie taryfy ulgowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...