Skocz do zawartości

[impreza] Strefa MTB Głuszyca - zakończenie sezonu


adhed

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończenie sezonu na Stefie MTB

b5914947b30c5727c86252082867cdf7.jpg

(11-13 października)

 

 

Ludzie ze Stefy MTB w Głuszycy organizują imprezę - zakończenie sezonu z wspólnym jeżdżeniem po fajnych szlakach i wieczorną integracją przy ognisku.

 

Więcej info na ich stronie: http://www.facebook.com/StrefaMtbGluszyca

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Wybiera się ktoś? Ja się zastanawiam, ale nie mam transportu, zostaje jak zwykle pociąg, ale niezbyt pasują mi te przesiadki... ale jeszcze zobacze. chyba że ktoś jechałby np. z okolic Zgorzelca, przez Gryfów / Jelenią Górę i miałby wolne miejsce w aucie to bardzo chętnie bym się zabrał i dołożył do paliwa :)

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Piątek - 11 października - od godziny 20:00. 
Wieczorna wstępna integracja przy branżowych filmach, dla tych co jadą z daleka 
Spotykamy się na „Pogranicznej” u Janusza (www.gluszycagorna.com.pl)

Sobota – 12 października godzina 9-30.
Miejsce zbiórki : parking przy głuszyckiej Biedronce.
Jedziemy w rejon Gór Suchych. Południowo-zachodnia strona Strefy. 
Planujemy 3 trasy:
- turystyczną,
- maratońską,
- enduro - w formie warsztatów.
Trasy turystyczną i maratońską poprowadzą zawodnicy Strefy MTB, Enduro Tomek Proszewski "Ted".
Postaramy się jeździć tak jak w ubiegłym roku, aby trasy turystyczna i zawodnicza spotykały się w ważnych dla idei zakończenia sezonu punktach, np. Schronisko Andrzejówka, czy czeskie Janovicky. 
Niezdecydowani nie powinni się bać dystansów  Głównym naszym celem jest dobra zabawa, w dobrym towarzystwie, na rowerach w pięknych Górach Suchych, Sowich i Wałbrzyskich.

Sobota wieczór 19-30 do 04:00.
Spotkanie przy izotonikach u Karola w Finezji (www.agrosierpnica.pl
W planach zabawa, konkursy, karkówka, kiełbacha i kaszanka z grilla, smalec z ogórkami, sałatka z warzyw, napoje ciepłe no i oczywiście świetna atmosfera !!! ( wszelkie inne trunki we własnym zakresie...) Impreza pod hasłem: „Przecież przez cały rok nie będę się zdrowo odżywiać :-)”
UWAGA: Prosimy o potwierdzenie swojej obecności na grillu najpóźniej do czwartku 9 października pod telefonem 784384774 -Karol

Niedziela dla twardziela 
Zbiórka 10:00 parking pod głuszycką Biedronką.
Wyjazd w masyw Małej i Wielkie Sowy. Tu też zależnie, od tych co stawią się na starcie po nieprzespanej nocy postaramy się podzielić grupę. 

Zapraszamy też tych, którzy przyjadą jedynie na jazdę, a nie planują brać udziału w sobotniej imprezie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie niestety, ekipa ode mnie nie jedzie, wiec z transportu lipa, a pociągiem nie chce sie juz tluc bo potem sporo problemów z torba i rowerem... Za rok będę na pewno jak uda mi sie zdać prawko.

 

Jak ktoś się zastanawia to polecam, bo trasy w Głuszycy są super i atmosfera na bank tez będzie fajna

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...